c)

K banu sa este nedostalo lebo je to cerstve, chcel by som sa o tom v klude porozpravat a riesit to..
Dopocul som sa ze som niekomu "ukradol" resku a vykradol truhle..

Chcel by som pocut vysvetlenie preco..
reska nebola oznacena, ani sign ani nic..
reska nebola vytvorena, bolo to postavene len tak na mape
kedze stale pisete strazte si truhly a "zamykajte" a davajte si pozor aby vas niekto neokradol je to jeho vina ze tak neurobil..
a kto mal vediet ze to je jeho reska ? vyzor stavieb bol rovnaky ako vedla v dedine..
hrac nebol dlhsiu dobu online kedze ja som si na tu resku daval pozor dlhsie a zacal som stavat az po par dnoch..

Plus som hrac ktory tu hrava pravidele a dlhsiu dobu, som hrac ktory chce kazdemu pomoct ako vie..