mam problem na acc,chtel jsem lognout ale neslo to,tak jsem dal reset hesla a ani to me neprihlasilo a na emailu nic od nemesisu o banu nemam,navic ani nevim sebemensi duvod ho mit.poradi mi nekdo prosim?
e-six-sigma.com