Jobs je výborná věc , ale na našem servru je téměř nevyužitelná kvůli časové obtížnosti a málo dolarů.
Prosím za všechny lidi co expí svoje levly abyste snížily počet xp nutných pro level ,protože tady to expit je na hodiny a hodiny dále to co mě na pracích nejvíc štve je že když sem udělal lvl 28 farmář
peníze se mi zvýšili u sklízení jen o 0.01 jen příklad pro lvl 29 musím sklidit asi 60 000 políček takže s tímto lvl bonus získám 600 dolaru navíc za nový lvl.
Prosímvás ti co to nepochopily at si přečtou toto lvl a peníze sou naprosto směšně skombinované v malých lvl za pár tisíc xp dostanu bunus za lvl 0.01 a v lvl 28 za 90 000 xp stejně to není sakra fér.
Takže vás prosím snižte xp obtížnost nebo ji nesnižujtea ale přidejte na dolarech.
Tato připomínka je jen kvuli tomu že by to pozvedlo server do vyších kvalit.