Tak především ahoj.Chci zažádat o registraci nového města Atlantis.Jde o město které bude pod vodou.Radnici máme postavenou (to že se má postavit cvičně jsem se dozvěděl pozdě).Architekturu města řídím já,tudíž mohu doložit částečné plány.Kompletní velikost města bychom chtěli 300x300.Na tomto projektu pracuje Buggy08 (budoucí starosta města) dále JapaQ a Flann. Radnice k prohlédnuti na Home Taurusdestructor. Prosím o více informací a o podmínky založení.