Dobrý den , chtěl bych uskutečnit event, s názvem Honba za pokladem , a chtěl bych aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí a tak jse pták , jestli by jste to nemohly dát na www , kdyžtak něco zaptalim