Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 10 z 23

Téma: Minecraft 1.6.4 na MAC OS (mavericks)

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    35
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Minecraft 1.6.4 na MAC OS (mavericks)

    nazdar

    ja by som sa chcel opytat, ci je moznost hrat minecraft na nemesis aj ked mam mac os.

    problem je totiz v tom, ze kym fungoval spoutcraft, vsetko bolo v pohode a do hry som sa mohol lognut cez .jar spustac. neskor sa objavila ta chyba s nekonecnym natahovanim hry a po novom (navod som si nasiel na vasej stranke) mate k dispozicii len .exe subor, ktory na macu zial nespustim. skusal som si to vyriesit nejak cez net ale jedine co mozem je to, ze si cez oficialny MC launcher nahodim 1.6.4 verziu a mozem dat len demo play. to je vsetko. je teda nejaka moznost, ze sa na vas mc server este niekedy prihlasim a mozem dalej pokracovat v hre alebo skor nie?

    vdaka ^^
    Naposledy upravil thilei; 02.12.2013 v 20:15.
    hram bez mysky ^^

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •