Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: Nábor - září 2013

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Založen
    04.02.2011
    Příspěvky
    544
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    17

    Nábor - září 2013

    Nábor UKONČEN!

    Po delší době máme opět zájem přijmout nové členy do našeho týmu.Chceme obsadit následující pozice:
    EVENTER pořádá pravidelné eventy. Tvou prací bude ca 3x měsíčně uspořádat event, pohlídat jeho průběh a rozdat odměny.
    HELPER - radí lidem ve hře s otázkami ohledně nastavení a vytvoření residence, radí s obchody, nastavením jobs, home, apod...
    NÁBORÁŘ - aktivně vyhledává a nabírá nové hráče. Tvou prací je psát na různá fóra, facebookové stránky, apod. a tam propagovat náš server. Můžeš také například natáčet Let´s play videa. Fantazii se meze nekladou.
    DEVELOPER - pouze pokud si poradíš se serverem, pluginy, javou,...

    Pokud se chcete přihlásit na některou z výše uvedených pozic, vyplňte pravdivě přihlášku a čekejte, zda se vám ozveme. Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/1Wxq...Pw_KU/viewform

    Nábor probíhá od 31.8.2013 do
    15.9.2013 20:00. Vybraní lidé budou kontaktování 18.-22.9.2013. Prosím berte na vědomí, že máme právo NEVYBRAT žádného kandidáta!

    Dotazy pište na facebook, či do komentářů na webu!
    Naposledy upravil Palan; 16.09.2013 v 16:13.
    Palan, minecraft administrator
    ************************************************************
    Nechceš mít na serveru problémy? Věnuj minutku přečtení pravidel - ZDE
    Jak požádat o rezidenci - ZDE
    FAQ - nejčastější otázky - ZDE

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •