Ice grip má pevně danej CD takže časovač je OK. Máte buď moc low DMG nebo moc velký a proto vám to pak vyjde blbě že přitahné a zamrazí a BTW když se toto stane a hráč který má šipku beží dál za sindru a zbytek raidu de hned z5 tak vás to nezamrazí