Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: unban MC - ixy - res kradez truhiel

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.10.2013
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    unban MC - ixy - res kradez truhiel

    c)

    K banu sa este nedostalo lebo je to cerstve, chcel by som sa o tom v klude porozpravat a riesit to..
    Dopocul som sa ze som niekomu "ukradol" resku a vykradol truhle..

    Chcel by som pocut vysvetlenie preco..
    reska nebola oznacena, ani sign ani nic..
    reska nebola vytvorena, bolo to postavene len tak na mape
    kedze stale pisete strazte si truhly a "zamykajte" a davajte si pozor aby vas niekto neokradol je to jeho vina ze tak neurobil..
    a kto mal vediet ze to je jeho reska ? vyzor stavieb bol rovnaky ako vedla v dedine..
    hrac nebol dlhsiu dobu online kedze ja som si na tu resku daval pozor dlhsie a zacal som stavat az po par dnoch..

    Plus som hrac ktory tu hrava pravidele a dlhsiu dobu, som hrac ktory chce kazdemu pomoct ako vie..

  2. #2
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Ahoj, prioritně tento problém řešil ve hře El_Juan, já dělal pouze dozor, ale z důkazů vyplývá, že jsi jim za 1. zničil stavbu (ať ji neměli nebo měli v resce je jedno >cizí stavby se neničí griefing) 2. Vykradl truhly. Svojí stavbu jsi mohl postavit o kousek dál, místa je tam dost (i jinde na mapě). O možném snížení trestu se domluvíme v teamu a dáme Ti vědět.

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.10.2013
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    mam resku hned vedla a chcel som spravit prepojenie medzi mojou a dvoma dedinami po stranach a potom aj vytvorit pristav a bludisko, ak bude dotycny hrac suhlasit, mozme to vytvorit dvaja.. a veci z truhiel mu vratim

  4. #4
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    a veci z truhiel mu vratim
    Věci z truhel vrátíš, to je samozřejmost, to si pohlídáme. Zatím jsme se jednohlasně neshodli, tak vyčkávej. Každopádně počítej s tím, že budeš MINIMÁLNĚ potrestán za grief. Už jsme grief řešili jednou, a to s Flannem, tak to zopakuju ještě jednou: Je jedno, jestli je na dané stavbě residence, či nikoliv, stále se jedná o porušení pravidla sekce A, číslo IV - "Zákaz griefu (kradení/poškozování) cizího majetku."

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.10.2013
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    troysl ja uz som potrestany banom ako viac ma chces potresat zoberes mi repraky ? alebo mysku od pc ?

    a znovu sa odvolavam, nemal to niak chranene ani oznacene, ako som to mal vediet ?

  6. #6
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Ahoj, sám jsi viděl že tam nějaká stavba (ať už byla jakákoliv) byla. Daní hráči kvůli tvému griefu přestali na serveru hrát a ještě nadávali, tzn. že jsme přišli o 2 hráče (přeber si to sám).

  7. #7
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Ixxyy Zobrazit příspěvek
    troysl ja uz som potrestany banom ako viac ma chces potresat zoberes mi repraky ? alebo mysku od pc ?

    a znovu sa odvolavam, nemal to niak chranene ani oznacene, ako som to mal vediet ?
    Odvolávat se můžeš, ale nemění to nic na tom, že se prostě jedná o grief. Co bys na tom chtěl označovat? Když vidíš někde stát dům, tak ho taky potřebuješ označit, aby sis ho všiml?!

    Jak píše Krakono, přišli jsme o dva hráče, takže myslím, že BAN Ti zůstane v plné délce (alespoň můj názor), ale ještě si počkej na finální rozhodnutí.

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.10.2013
    Příspěvky
    11
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    troysl, ja sa ovladam, ja som kludny..

    ano niako to oznacit, lebo jedine co tam spravil je akurat mur z stone brick, a vedla je dedinka ktora ma okolo seba len wood fence, to bude tiez grief ked ju poupravim ?

    ta dediny ktore tam su boli vytvorene same od seba ako chramy pod vodou, boli plna villagerov. tu dedinu nestaval sam ale uz tam bola, len sa tam ubytoval a ja som o tom vobec nevedel, a mohol si to niak oznacit..
    to ze si tam dal dve truhle to mohol byt kludne automaticke vytvorenie..
    tym padom ked prestali hrat, itemy z truhiel su automaticky moje a nemusim ich vratit

  9. #9
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    PS: Já jsem napsal "Odvolávat", ne ovládat

  10. #10
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Jelikož se z tohoto tématu stává FLAME tak zamykám

    P.S. "to ze si tam dal dve truhle to mohol byt kludne automaticke vytvorenie.. " - V těch bednách a pecích byly různé itemy, takže Ti muselo být jasné že je to nějakých hráčů.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •