Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Pirates

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Cool Pirates

    Ahoj!
    Dobrý deň prajem

    Chcel by som postaviť event s názvom Pirates.
    Je to event v stredovekom spôsobe lodi na vyber mate z Marry Rose, Ship of the Line, Black Pearl alebo Santa Maria.
    Ide o vodný súboj dvoch lodi každý team ma 5 hráčov a na lodiach TNT kanóny, zbrane a iné.

    1. Teami sa rozdelia po 5 hráčoch a bojujú.
    2. Víťazní tým sa stretne na dead match medzi sebou.
    Teamov môže byt podľa počtu hráčov.

    Je to len návrh veci sa môžu zmeniť výsledok uvidíte keď to povolíte.
    like alebo dis beru všetko Buggy08

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Hele iba chcem doplnit ze uz som komprimoval tnt kanony na lode.
    A pripravil som uvodnu zvucku z Piratov Karibiku.
    Sice keby to slo nahrat na music disc by to bolo super predsa jak to je original je to lepsie ako na noteblockoch :-D

  3. #3
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Tak po dohodě v A-Teamu povolujeme. Napiš si sem seznam věcí, které budeš potřebovat. Následně Ti ve WoE uděláme resku, kde postavíš event. V resce vypneme damage a manosters. Díky

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Hele budu potrebovat op lebo v singly som pouzival modpack+creative a tam to vyzera inak. Tak aby som mal vsetky blocky no. Inac potrebujem resku cca 300x300 potom sa zmensi :-).
    A moc velke diky jo a hele po wipe to chci taky staviet! :-D

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    O a ano budem potrebovat urobit potom skusku eventu. A prosim este resku niekde v rohu mapy bude v tom rs a tnt.
    Este raz kujem.

  6. #6
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Citace Původně odeslal buggy08 Zobrazit příspěvek
    Hele budu potrebovat op lebo v singly som pouzival modpack+creative a tam to vyzera inak. Tak aby som mal vsetky blocky no. Inac potrebujem resku cca 300x300 potom sa zmensi :-).
    A moc velke diky jo a hele po wipe to chci taky staviet! :-D
    Ahoj, tak OP Ti dát nemůžeme.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    15.02.2014
    Příspěvky
    82
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    nebo gm neco abych mal creative

  8. #8
    Avatar uživatele Troysl
    Založen
    05.02.2013
    Příspěvky
    167
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14

  9. #9
    Avatar uživatele Krakono
    Založen
    22.12.2011
    Příspěvky
    150
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •