Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: nové core - opravy

  1. #1
    Banned
    Založen
    25.06.2013
    Příspěvky
    77
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    nové core - opravy

    za 1. teď máte spoustu reportů co nefunguje takže víte kde můžete začít
    za 2. pokud testy začnou tak za 2-3 týdny tak se hlásím, do té doby jsem na dovolené

  2. #2
    Ověřený člen
    Založen
    06.09.2012
    Příspěvky
    139
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    S dovolenim si pujcim napad jednoho cloveka od nas z G, jelikoz jak ho znam ten by to sem nikdy nenapsal.

    za prve: Test by mel byt samozrejme verejny, a viditelne vyveseny. Idealne neco jako druhy/treti realm, jak je PTR.

    a za druhe: Za kazdy bugreport by GM rozdavali nejake male odmeny. Rekneme v podobe AC. Jasne neni to nic moc, ale verim ze alespon nejake lakadlo to je.


    Samozrejme v ramci bodu jedna vznikaji problemy podobne jako jsou ted na ptr, ze kdyz date hracum do ruky prilis prikazu zacnou jen delat bordel a nic z toho, a kdyz jim date prikazu malo, tak tam chodit nebudou, ale verim tomu ze s trochou ochoty a tvorivosti by nebyl problem podobne veci rychle vyresit.

  3. #3
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    39
    Přechod na old core

    Jak to bude s pokračováním prací na new core Vám Faelon jistě časem sdělí. Nejprve se musí vyřešit fatální crashe, což se nám zatím nepodařilo.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    28.02.2012
    Věk
    33
    Příspěvky
    672
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    čo tak popracovať trošku na cataclysme, než nahadzovať nové core pre sto rokov starý wotlk?
    + nevidím opodstatnenie v nejakej pandarii, ak projekt nemá cata server... to ak by sa niekto chcel v hre, alebo jej príbehu posunúť, má ísť ku konkurencii si zahrať cata a potom sa vrátiť na nemesis pandy? .... think about it

    tamker všetky veľké guildy na anatheme nemajú chuť logovať, lebo je to stále o tom istom... o pvp hovoriť nebudem... sami vieme, aká kvalita PVPčka tu je - a povedzme si, že drvivá väčšina pvp hráčov prestala to pvp na anatheme hrať z dôvodu nízkej kvality konkurencie (napr. ja), alebo prebehla na AT, ktorého pvp kvalitu anathema nedobehne (neberte to ako nejakú propagáciu cudzieho servera - nie sme z marsu aby sme AT nepoznali) (tí čo tu ostali hrať nejaké tie arény sú buď lamagy, alebo honiči svojho ega, akí sú len dobrí bez konkurencie), čiže na anatheme ostali hlavne pve hráči, ktorí už nemajú kam sa posunúť

    to, že tu hrá ešte stále tých pár stovák nie je žiaden zázrak, ale len nejaký efekt zotrvačnosti, ktorý ale nebude trvať večne.... po čase ľudia prídu na to, že ich ten wotlk už nebaví

    a znova by bol rozdiel v tom rozbiehaní cataclysmu - ma dmw sa iba mala začať budovať nejaká komunita, lebo tam ešte žiadna nebola ... prichádzali tam hlavne ľudia z AN, kde ešte tie výzvy boli nové.... konečne sa rozbiehalo ICC a lich king... jasné, že dosť veľa ľudí sa vrátilo späť na anathemu, mali tu aj svojich kamarátov, guildy, nemuseli začínať od nuly

    na equilibriu už z hráčskej komunity nezostalo nič keď tam ten cataclysm dorazil - komentovať to nebudem - a cata prišlo na EQ iba chvíľu po spojení s AN ... postavy tam mali iba hráči, ktorí na tom EQ hrali aj predtým, ale boli ešte v čerstvom opojení z lich kinga + vízia, že by sa mali vrátiť pod apendixa....

    na anatheme tu ešte zatiaľ nejakí hráči sú, tak skúsme spoločne porozmýšľať čo spraviť pre to, aby tu aj zostali
    Naposledy upravil Mandos; 04.07.2013 v 14:58.

  5. #5
    Ověřený člen Avatar uživatele mojo
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    57
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Tady navstava otazka zda ma vubec Nemesis dev. team schopnost rozjet neco noveho.Zatim pokazde prisel jen fail,DMW,EQ a ted ta ubohost se jmenem Conflux
    Acs_balance Mojo_fury/prot

    „Moje generace si ze světa jenom utahovala, ale nijak ho nevylepšila. Strávili jsme tolik času hodnocením toho, co vytvořili druzí, až jsme toho sami vytvořili hrozně, hrozně málo.“ Chuck Palahniuk

  6. #6
    Banned
    Založen
    25.06.2013
    Příspěvky
    77
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Anathema -> Cataclysm -> PRO !

  7. #7
    Banned
    Založen
    02.07.2013
    Příspěvky
    62
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    girgin ty si dobrá Fifinka -_-

  8. #8
    Administrátor
    Založen
    10.12.2010
    Příspěvky
    10 894
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Co bude v budoucnu to se uvidí, ale cataclysm to zřejmě nebude.

    za 1. teď máte spoustu reportů co nefunguje takže víte kde můžete začít
    za 2. pokud testy začnou tak za 2-3 týdny tak se hlásím, do té doby jsem na dovolené
    1) Pravda
    2) Bereme na vědomí a

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •