Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 10 z 76

Téma: Nový Notebook

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele duron62
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    39
    Příspěvky
    100
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Ano o tom vím, ale i vrácení peněz má svá pravidla, ty jsou bud 3x stejná, nebo 4x jiná závada. Já mam u třech reklamací 2x chlazení a 2x disk, ovšem ani tak mi prostě dle zákona nárok nevzniká, až ted protože se jedná o čtvrtou reklamaci na 4x jiná závada a o tom zákoník pojednává tak, že jde automaticky o vadu neodstranitelnou a tím vzniká na nárok, odstoupit od kupní smlouvy a nebo se domluvit a chtít nový kus. Jenže zijeme v České Republice, tak ani toto není tak zcela jednoduché, servis totiž mísí tu poslední reklamaci uznat aby vznikl nárok, pokud se tak nestane, tak díky hloupému českému lidu který než aby se soudil tak to neřeší. Proto si většina servisu dovolí to co si dovolují a to i neuznat jasnou vadu nebo jen vyměnit díl za jiný z jiné reklamace, má vada zmizela a té další nové co přibyla si snad nevšimnu, protože NTB už konečně aspon nějak funguje.

    Mužu jen doufat, že reklamace proběhne v pořádku, jinak do CZC vletím jak papírový čertík a obrátím to tam naruby i s trenkama prodavaču. Protože mám takové zdání že po předešle komunikaci co mě odkazovali na Asus, že to nebude tak lehké, když jsem dal trosku vyšším hlasem najevo že za NTB ručej oni a ne Asus tak se objevila nevole v zadní kanceláři a stejně jsem to musel řešit přes Asus a podat podnět na ČOI.



    Citace Původně odeslal xlp Zobrazit příspěvek
    neviem ako v CR, ale v SR to nie je uplne ze 3×... je to ze ak je to 3× ta ista chyba, alebo 4× ak je to ina chyba

    co sa da robit s takymto, ze ked ti to pride z reklamacie, tak to rozbalis rovno u nich ked si pre to prides, vyskusas a ked je to napicu, tak to neprijmes, ze co je to za vybavenie reklamacie ked je to pokazene...
    uz ked to zoberies domov, vyskusas doma a na druhy den im to donesies, ze je to pokazene, tak to uz je dalsia reklamacia, dalsi mesiac atd...
    U mě jde o to že mi to přivezlo DPD ted v Pátek do práce, než jsem dojel domu tak v CZC bylo zavřeno, ovšm mě to už trápit nemusí mám 4x jiná závada takže to pošlu zpět na novou vadu a budu požadovat vrácení peněz.
    Naposledy upravil duron62; 23.02.2013 v 18:40.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •