Zdravíčko, vyskytol sa taký menší problém, teda trvá to už dlhšie, zopár týždňov. (ale len teraz som objavil túto časť fóra)
.....Takže, ide o to: pri zapínaní aktualizovaného (ale "pritátskeho")Windowsu XP SP3 ver.2002, po spúšťacej kontrole antivírusového programu, si Win. ako keby spraví takú malú prestávku, HDD je ticho, procák na 0%, na takú cca +/- minútku a až potom sa dokončí načítavanie všetkých tých programom, čo sa spúšťajú pri štarte.
.....V podstate by my to ani nevadilo, lebo aj napriek tomu môžem otvárať priečinky, spúšťať programy,... Ale keď win. "dobehne", tak zo spodnej lišty vybehne bezpečnostné upozornenie, že nieje zapnutý FireWall, pritom som ho nevypínal. Keď som ho chcel znova zapnúť, tak už nebolo treba - sa zapne sám. Keď počas tej "pauzy" spustím Správcu úloh a prejdem na procesy, tak ani jeden proces nemá priradené meno používateľa. Dnes som si všimol, že to zasahuje aj do NODu, tak že Real-time file system protection je Non-functional. img
.....Skúsil som, či to nie je nejakým vírusom, ale PC je čisté, nechal som aj skontrolovať chyby na zväzku s automatickou opravou a stále sa to deje. Čím to môže byť ?