Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 3 z 4 PrvníPrvní ... 234 PosledníPoslední
Výsledky 21 až 30 z 33

Téma: Svchost.exe

  1. #21
    Ověřený člen
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    jinde

  2. #22
    Ověřený člen Avatar uživatele Yuphon
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    918
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    win 7 professional.. mam to tu 16x.. vobec nezatazuje PC

  3. #23
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    viděl jsi jakej mam PC a budeš řikat něco o zatěžování? já tě kopnu

  4. #24
    Ověřený člen
    Založen
    19.01.2011
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Bože bože =D pokud člověk není MSP tak je jasný, že nebude vědět co je to ten svchost.exe Pokud se nad tím zamyslíš a rozebereš si název na "svc" a "host" tak ti dojde, že je to služba, která hostuje funkce aplikacím, jenž jsou vázané na systémové služby, rozepíši to podrobněji viz níže v uvedeném příkladu.

    Jinak ten svchost.exe je proces v počítači hostící nebo obsahující další samostatné služby, které systém Windows používá při vykonávání různých funkcí. Například program Windows Defender používá službu, která využívá proces svchost.exe.

    V počítači může být spuštěno několik výskytů procesu svchost.exe a každý z těchto výskytů obsahuje jiné služby. Jeden výskyt procesu svchost.exe může hostit jedinou službu pro určitý program, zatímco další výskyt může hostit několik služeb vztahujících se k systému Windows. Chceš-li vědět, které služby jsou spuštěny v rámci určité instance procesu svchost.exe, použij program Správce úloh. (který si sice použil, ale moc ho neovládáš, když se ptáš zde)

    //Postup zobrazení služeb, které běží v rámci procesu svchost.exe

    1) Spusť program Správce úloh klepnutím pravým tlačítkem myši na hlavní panel a potom klepnutím na příkaz Správce úloh.

    2) Klepni na kartu Procesy.

    3) Klepni na možnost Zobrazit procesy všech uživatelů. Pokud tě systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadej heslo nebo proveď potvrzení.

    4) Klepni pravým tlačítkem na myši na položku instance procesu svchost.exe a potom vyber příkaz Přejít na službu. Na kartě Služby se zvýrazní služby přidružené k vybranému procesu.

    A tam pak uvidíš jaký služby ovlivňují tvůj chod systému. A pokud si stěžuješ na ten tvůj skoro book =D který je pěkně "unportable" tak ti doporučuji zainvestovat do nového. Omezit cigára, a z herny ti taky musí něco kápnout ne? Pak by neměl být problém.

  5. #25
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    já si nestěžuju stačí mi že funguje, dokud bude fungovat nepotřebuju utrácet za jinej. Jinak bibino to co jsi psala "překvapivě" vím. To co potřebuju je snížit počet svchostů a to ne za cenu vypnutí běžících programů, ale jiným způsobem. Jelikož ten způsob neznám tak se ptám

  6. #26
    Ověřený člen
    Založen
    19.01.2011
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Přečti si to ještě jednou, co je napsané v tom postu. To není vázané jen na aplikace ale i na služby. To je tak těžké to nějak zredukovat? Na to nepotřebuješ žádný další software, který zamezí více svchostů. "msconfig"? říká ti to něco? "services.msc"? ... Jak dlouho děláš do IT, že tohle neovládáš? Styď se.

  7. #27
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    hm, už jsem tu psal, že jekmile zruším jakýkoli svchost tak padne systém...a stejně tak když ho zakážu nebo prostě jakkoli zbránim aby se jich spustilo víc nebo jakkoli nějakej zrušim. To je ten problém, a proto hledám softík kterej to dokáže ošéfovat tak aby se to nestalo.

  8. #28
    Ověřený člen
    Založen
    19.01.2011
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Bože, co je na tom k nepochopení .. Celou dobu tu říkám, že svchost je proces, který je provázán se systémem a hostující službou/aplikací... Takže -> zamezit spuštění aplikace, služby ... a ne zamezit systémovému procesu.

    SCHVOST NIKDY JINAK JAKO PROCES NEVYPNEŠ, TO JE JAKO VYPNOUT EXPLORER.EXE KTERÝ JE TÉŽ DŮLEŽITÝ PRO SYSTÉM proto musíš pravě pošéfovat služby a aplikace. Tak si zjisti dle toho návodu, jakej schvost používá co a to pak povypínej přeci?

  9. #29
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    ale to jsou služby který jsou potřeba...já potřebuju sdružit služby který si zapínají každá svýho scvhosta, aby třeba tři využívali jednoho, podle googlu to jde, ale já nevím jak.

    jinak googlit umim taky: http://windows.microsoft.com/cs-CZ/w...is-svchost-exe

    Akorát já tu psal že mam XP

  10. #30
    Banned
    Založen
    10.01.2011
    Věk
    28
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    že vy vůbec používáte ty pitomý wokna
    Zlatej ubuntu

Stránka 3 z 4 PrvníPrvní ... 234 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •