Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 1 z 4 12 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 33

Téma: Svchost.exe

  1. #1
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22

    Svchost.exe

    Poradíte mi prosím někdo jak zajistit aby si systém nepouštěl tenhle proces tolikrát? Kolikrát ho mam puštěněj až 8x a to už je docela zátěž. čím to?

    je to proces svchost.exe

    jinak takhle to je po restartu a třeba po uptime 200 hodin je jich tam tak 20

    Naposledy upravil K4M1L; 17.02.2011 v 21:04.

  2. #2
    Hruusa
    Návštěvník
    Kouknul jsem se na googla. Našel něco od MS. http://support.microsoft.com/kb/314056/cs To by vysvětlovalo proč to schazuje WIN. Dole máš přímo pro co je ten soubor důležitý.

    Hrůůša.

  3. #3
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    to jsem překvapivě taky vygooglil, ale to co mi tam běží je moc podle toho článku by to mělo pro tu službu běžet jednou, tzn max 4x.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.02.2011
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    no ja mam proces Svchost.exe spustene 7 krat... a keď si všimneš, tak ti to system nezaťažuje, lebo iba jeden svchost.exe ti zabera trochu viac systemovej pamäte, ostatné využívajú minimum,, pokiaľ ich tam máš asi 200 tak to je divn=. Tento proces by sa mal využívať, ak pracuješ s netom, so sieťou,,, takže ak sa ti otvárajú jednotlivé porty, tak sa otvára aj proces svchost.exe... myslíš, že naozaj je príčina pádu tvojho pc práce tento proces???

    PS: vyskušaj prečistiť Registry... ale len ak do toho "vidiš", inak napáchaš viac škody ako osohu...

  5. #5
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    PC padne jen když ten proces manuálně ukončim, ale o tom vytěžování, když jich běží hodně je to docela znát, tohle je čerstvě po restartu, ale 200 jich nemám, mluvil jsem o uptime 200 hodin a 20ti svchostech

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    06.02.2011
    Příspěvky
    5
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    hmm,,, no mne ich bežne beží cca 10.. a pc absolutne nezaťažuju,,, a ani by tento process zaťažovať pc nemal... je to systemovy proces, takže ho za žiadnych okolnosti nezatváraj nasilu.. vyskúšaj prečistiť databázu registry.. sú na to rôzne software... inakšie s tým nespravíš nič,, len mi je čudné, že ti tie procesy zaťažuju pc... hoci by si mal aj 30 naraz spustených, tak to je 30* 4mb cca+ 1proces by mal "žrať" 30mb cca a to je nejakých 150 mb z RAM čo je nič (a to som daval max udaje),,

  7. #7
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    150MB ram je nic pokud máš víc než já mam 1GB. A ještě k tomu neni ani zbytek mýho PC žádnej zázrak. Spíš bych potřeboval nějakej nástroj kterej by dokázal řídit procesy nějak chytře aby si třeba system neotevřel víc než 1 svchosta, ale použil místo toho ten kterej už beží, podle toho co jsem vygooglil to teoreticky jde, ale praktický řešení jsem nikde nenašel.

  8. #8
    Banned
    Založen
    10.01.2011
    Věk
    28
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Na tvem miste bych zacal s reinstalaci windows.
    Tky mi to delalo, me pomohlo toto:
    1.Nainstalovat wokna
    2.Nepripojovat na net!!!!
    3.Nainstalovat SP 3 a antivir
    4.Pripojit na net, update systemu a driveru

  9. #9
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    hm to he krásný řešení, ale do toho nejdu mam tu moc věcí který bych musel znovu instalovat a to bych celej den nedělal nic jinýho.

  10. #10
    Hruusa
    Návštěvník
    Je blbost hned reinstal WINů, je to proces to žere více RAMky než má, i když reinstaluje WIN, ten proces tam zůstane dál ! (možná menší množství)
    /edit: Tak jsem se koukal i já, mám to tu 11 krát ! Ale můj počítač neklesá na výkonu, tak nevím ale přeci jenom mám 4 GB RAMek.

    Hrůůša.
    Naposledy upravil Hruusa; 17.02.2011 v 21:49. Důvod: info

Stránka 1 z 4 12 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •