Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Výsledky hlasování: Chcete tady Kannazukiho

Hlasující
6. Nemůžete hlasovat
  • Ano

    2 33,33%
  • Ne

    4 66,67%
Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Unban Ip + Žádost odebraní Kannazukiho z GMT !...

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.01.2015
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Thumbs up Unban Ip + Žádost odebraní Kannazukiho z GMT !...

    Zdravím GMT ano to jsem já všemi nenáviděný IP
    Jak už jsem psal v shoutboxu na webu ... o5 jsem z ňákého mě nevysvětleného důvodu dostal ban

    Délka banu: 20 dní ...
    Důvod banu: Vyhýbání trestu... errorování hráčů nadávání.

    To si takhe v klidu sedim ve foothills na kopci (char=ipi) (a to jsem ani nikomu newispoval) když v tom najednou vidim "Kannazuki joined world" a ani ne 10 sec na to mám o5 banán ani nedal app nic sotva stihl napsat ten příkaz na ban za těch 10 sec co byl online ... takze tím porušil snad 5 pravidel GMT (kdysi jsem je také znal a cetl a byl GMT) nic z toho co je napsáno v tom důvodu banu jsem neudělal jen jsem v tichosti seděl na kopci a kochal se obrim mesicem -_- (to víte blbá nálada) a tohle mě totálně dožralo ... nevím kde to vzal ale nic z toho ani není pravda -_- jen jsem seděl na kopci pro krista páná ! a ulhané offic gm ? jako fakt !?! ... ani žádného obcházení trestu jsem se nedopustil unban jsem si normálně koupil za 200 EM v unity centru ... -_- a nesnažte se mi odpovědět jedním slovem odbanováno ... jasně možná nejsem ten nejvzornější hráč ale nikdy jsem nikomu nelhal... ale za to čeho se dopustil Kannazuki (což je bezdůvodné banování) by i dokonce na starém hm dotyčné gmko letělo z gmt dřív než by stihl cokoli říct vím to protože to byl přesně můj připad proč mě z GMT kdysi vyrazily ... takže nakonec aby to nebylo málo ten důvod "bezdůvodné banování" tak ěště žadám zbytek GMT aby ho z gmt vyhodily ... jako to že se kouka 2dny na jeden screen a za to mě banuje to mě fakt rozsekává no a o unban snad ani žádat nemusím když jsem nic neudělal no ne ? ... -_- ale každopadně předem děkuju jak za unban tak zbavení se amatéra Kannazukiho kterej si ani neumí zjistit zda li dotyčný obchazí ban nebo ma unban... díky
    A aloha s pozdravem IP
    500px-Extreme_Facepalm.jpg

    Jooo a kdyžtak kdo je pro pište sem hlasujte a uvidíme zda li ho tu hráči vůbec chtejí ...
    Obrázkové přílohy Obrázkové přílohy
    Naposledy upravil wafelnik; 05.01.2015 v 19:50.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •