Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: BAN? ZA co? UNBAN!

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    27.07.2014
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    BAN? ZA co? UNBAN!

    IP: 89.190.90.203
    Acc: Pozemak
    Duvod banu: Nadávání na člena GMt (cože?)

    Vysvětlení?
    Děláte si za mě srandu? stavím si barák a někdo mi ho maže, teleportuje mě a neozve se.. tak napíšu "nějakej malej zmrd mi to maže", a najednou dostanu ban, ten co mě banoval nenapsal ani kdo banoval.. a duvod? "nadávky na člena GMT"? opravdu? tomudle říkáte slušnost? portnout se na hráče a mazat mu barák a pak ho ještě portovat pryč a nic nenapsat? opravdu? a k tomu navíc -> BAN IP, BAN ACC.. opravdu? Po členovi co mě banoval, žádám screen jak jsem mu nadával na jeho osobu! <- samozdřejmě něvěděl jsem že to je GM.. Ale kdyby se ten člen GM teamu ukázal, řekl mi proč to maže a tím by prokázal i slušnost.. pak by mi to bylo jedno, následně bych to i pochopil.. Ale když je někdo v invisu a maže mi dům kterej jsem stavěl přes 30minut, teleportuje mě a tak podobně, jednoduše jsem si myslel že to je nějakej hráč kterej mi maže barák, vždy jsem se portnul zpět a dostal jsem zpět teleport, a takto asi 6x, 7x.. Až pak jsem byl vulgární, a opakuji, nevěděl jsem že to je GM, ale myslím, že ani GM by si todle neměl dovolit když se ani neukáže a neoddůvodní to. Měl by se naučit slušnému chování a pochopit, že GM si také nemuže dovolit vše.

    proto ŽÁDNÁM O UNBAN.
    Naposledy upravil pozemak12; 27.07.2014 v 14:45.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •