Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 11 až 20 z 20

Téma: Záseky ve wow

  1. #11
    Ověřený člen
    Založen
    01.09.2011
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Bez názvu.jpg
    Moc se v tom nevyznám ale ty 2 modrý zuby v tom grafu v pravo nahoře se tam vykreslili právě když se to seklo

  2. #12
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    31
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    37
    zkusil si odpalit veskere addony?

  3. #13
    Ověřený člen
    Založen
    01.09.2011
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Úplně celou složku a bezúspěchu... Ještě sem si řikal že sem postnu benchmark z HD Tune, že byste mi řekli jestli nemám fakt pomalej disk, já se v tomhle moc neorijentuju
    hdtune.jpg

  4. #14
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    no právě ty dva "modrý zuby" jsou okamžiky kdy máš disk naplno vytížen. Když už jsi koukal do těch prostředků, tak se podívej i na to kolik máš volné ram a kolik máš zabráno ve swapu (stránkovacím souboru). Pokud máš zabráno hodně, tak je to jasné.

  5. #15
    Ověřený člen
    Založen
    01.09.2011
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    pamet.jpg
    Radši se podivej sám na co potřebuješ. Tyhle věci jdou pomalu mimo mě.
    Ten stránkovací soubor je tam taky nebo se musim kouknout ještě někde jinde?
    A kdyby to bylo tak jak řikáš, dalo by se to nějak řešit? třeba zvýšením paměti nebo nějak jinak?

  6. #16
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    To se taky tváří ok. Netuším co s tím. Ještě otázka jak moc zaneřáděnej máš systém?

  7. #17
    Ověřený člen
    Založen
    01.09.2011
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Před 3 dny jsem ho přeinstaloval.. ale je možný že to dělá nějakej proces nebo služba, který se instalovaly s ovladači.. Zkoušel jsem něco vypínat ale skončilo to tím, že se systém restartoval tak sem skončil s experimentama... Mám ti postnout co všechno mi tady běží?
    Naposledy upravil Ormy; 29.08.2012 v 17:10.

  8. #18
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    To je zbytečný. Mě to dělá, když pustím wow z pomalýho disku. Zkus vzít svoje wow a pustit ho na nějaké mašině s rychlejším diskem. Ideálně s podobnou konfigurací, ale to se asi nepoštěstí

  9. #19
    Ověřený člen
    Založen
    01.09.2011
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Kámoš má skoro stejnou konfiguraci.. grafiku, procesor má možná i3 350m já 330m a má o 1gb víc RAM a wow má ode mě a jede mu to v pohodě.. Na mym starym ntb s odost horší konfigurací (jedině snad ten disk má rychlejší ale to pochybuju) to má sice dost nízký FPS ale tyhle záseky to nemá... Ještě vyzkoušim vyměnit disky mezi těmahle notebookama, už jsem je měl vyměněný ale chtělo to instalovat ovladače, tak jsem se na to vykašlal ale asi to budu muset zkusit no...

    Teď mě ještě teda napadlo, že když jsem si wow kopíroval přes síť ze starýho PC sem, tak jestli se nemohly nějaký soubory poškodit ale to je asi blbost co?

  10. #20
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    poškodit se nemohly, to je fakt blbost Každopádně tu výměnu zkus...nebo vem disk z NTB a strč ho do normálního PC...

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •