Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Notebook do 10k

  1. #1
    Ověřený člen Avatar uživatele Kalie jede top
    Založen
    09.07.2012
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Notebook do 10k

    Shanim novy notebook (minibook) na kterem budu schopny rozjet WoW a podobne hry (Trackmania, Stronghold, Counter Strike a jine hry, co jdou po LAN) s aspon 30 fps na medium detailech. Melo by jit o notebook, ktery vyuziji prevazne ve skole (zapisy, hrani po LAN, internet surfing) a sem tam nekde jinde. Cenove bych se chtel pohybovat do 10 000,- Kc (muze lehce prekrocit, cca o 2k, ale cim levnejsi, tim lepsi). Doma mam i stolni pocitac, takze to nemusi byt zadny ULTRAMEGAOVERPOWER Book :-D. Mel by mit OS.

    Predem diky za rady .
    Naposledy upravil Kalie jede top; 30.07.2012 v 15:35.

  2. #2
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    37
    Pokuď by jsi byl ochoten překročit těch 10k o 1500, tak podle mě není lepší kandidát než Lenovo IdeaPad G560 neexistuje.
    Pokuď ale se opravdu chceš držet té hranice 10k, pak bych asi šáhnul po Packard Bell EasyNote TK85-374G50Mnkk.

    Rozdíl mezi nimi je v grafické kartě, která je u Packardu integrovaná, Lenovo má navíc už instalovaný OS Windows 7 Home Premium 64bit + kvalita zpracování celé konstrukce notebooku vypovídá taky ve prospěch Lenova.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  3. #3
    AN Developer Avatar uživatele Josy
    Založen
    10.06.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    596
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    18
    Nie som veľký zástanca minibookov na hry, preto si len rypnem, či rátaš v cene aj lupu

    Ľahké farmenie AC

  4. #4
    Ověřený člen Avatar uživatele Kalie jede top
    Založen
    09.07.2012
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g7...wn-d342999.htm na tenhle jsem koukal ja

    jake jsou jeho vyhpdy a nevyhody oproti tomu lenovu, co jsi postoval ty?
    Naposledy upravil Kalie jede top; 30.07.2012 v 18:30.

  5. #5
    Anathema Gamemaster
    Založen
    11.02.2012
    Příspěvky
    2 473
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    37
    No, ten co jsem postoval já má lepší procesor s vyšší frekvencí. Operační paměti jsou stejné velikosti, stejná třída, ten co jsi postnul ty má o něco vyšší frekvenci, ale to je celkem zanedbatelné.
    Ten co jsi postnul má větší monitor, o 250GB větší kapacitu HDD, je o zhruba pul kila těžší, zbytek je stejný.
    Hlavní cenový rozdíl dělá velikost toho monitoru, který je podle mě na školní upotřebení zbytečně velký, s tím samozřejmě souvisí, že je ten noťas těžší.

    "Some people just need high-five. In the face. With chair."

  6. #6
    Ověřený člen Avatar uživatele Kalie jede top
    Založen
    09.07.2012
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Raikin Zobrazit příspěvek
    No, ten co jsem postoval já má lepší procesor s vyšší frekvencí. Operační paměti jsou stejné velikosti, stejná třída, ten co jsi postnul ty má o něco vyšší frekvenci, ale to je celkem zanedbatelné.
    O tohle mi šlo , díky. Koupím na 95% ten G560.
    Ještě omrknu různý recenze a rozhodnu se .

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •