Dislikes Dislikes:  0
Stránka 3 z 4 PrvníPrvní ... 234 PosledníPoslední
Výsledky 21 až 30 z 32

Téma: Nová mašina

  1. #21
    Ověřený člen
    Založen
    20.06.2012
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak dobrých návrhov je tu už dosť. Pravdepodobne sa rozhodnem už pre hotovú zostavu. Nerád by som ako Pyrhos písal, aby mi zdroj odpálil celú zostavu a stále som iba laik v tejto oblasti, kto vie ako by dopadlo moje skladanie PC

    Najviac ma zaujal http://www.alza.sk/lenovo-ideacentre...23872.htm#foto. Cenovo mi viac než vyhovuje - RAM 8Gb, procesor myslím že tiež kvalitný + ten OS,... malo by to zvládnuť všetky hry, ktoré som spomínal.

    Kľudne ma opravte ak by bola chyba to kúpiť. Idem sa ešte riadne "pošprtať" v PC súčiastkách, možno sa mi podarí nájsť niečo ideálnejšie, ale musím priznať, že si zatiaľ moc do toho skladania netrúfam, radšej mám istotu

  2. #22
    Ověřený člen
    Založen
    13.06.2012
    Příspěvky
    128
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Zrovna u CZC máš možnost si tu sestavu nechat složit předem přibližně za 700.
    K4M1L má mimo jiné pravdu v tom, že zdroj, který jsem navrhl není potřeba. (Výměna by cenu aspoň o těch 700 snížila)

    Můj osobní názor je, že v té (http://www.alza.sk/lenovo-ideacentre-h420-d323872.htm) sestavě je opravdu slabá grafická karta a s tím, že nová generace konzolí je za rohem můžeš očekávat, že zase začne výrazně stoupat HW náročnost. Pokud ti ovšem nevadí snižovat detaily (medium, low), neměl bys mít problém.
    Naposledy upravil Pyrhos; 21.06.2012 v 16:50.

  3. #23
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    Ta sestava bez úprav rok a půl vydrží (takže vysoké až střední detaily u jakékoli hry), potom bych doporučil přikoupit za našetřený peníz lepší grafiku. Protože jinak budeš snižovat kousek níž no. Každopádně, když si potom koupíš nějakou fakt super grafiku (na kterou teď tvůj rozpočet nedosáhne), tak ti bez potíží vydrží další 3 roky (pokud se výrazně nezmění technologie), což je daleko za obvyklou životnstí PC.

  4. #24
    Ověřený člen
    Založen
    20.06.2012
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak to som rád. Záruka je tam 2 roky. Po rok roku ako vravíš nebude problém tú grafiku dokúpiť.
    Chcel som ešte vedieť, či nebudete mať nejaké pripomienky, alebo výhrady na ten procesor a operačnú pamäť.
    Pokiaľ nie, mám svojho "víťaza" Ďakujem vám za rady, ak sa už nič lepšie nenájde, pôjdem to zacvakať najbližšie dni.

  5. #25
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    Procesor je tam víc než dobrej ( i5, 3Ghz - Turbo boost na 3,3Ghz, 4 jádra) - ten je víc než nadstandartní. A Ramky - 8 GB je dneska dost, rozšířit můžeš až na 16 GB (při dnešních cenách ramek to neni žádná investice). Toliko já, počkej si na vyjádření někoho dalšího

    Edit: U Alzy si můžeš přikoupit delší záruku.

  6. #26
    Ověřený člen
    Založen
    20.06.2012
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Ak sa nemýlim tak po dokúpení tej grafiky by som pri jej zapájaní musel porušiť záručnú pečať. Tak tie dva roky mi bohato stačia

  7. #27
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    nic jako pečeť neexistuje - to je jenom oblbovák aby sis místo upgrade koupil novou mašinu (je tam nalepená, ale na záruku nemá vliv). Klidně si můžeš v PC něco vyměnit a záruku to nezruší, jen když to reklamuješ, tak musí sedět výrobní čísla, S/N etc... Samozřejmě když něco poděláš při výměně tak záruka padá, ale pokud nemáš obě ruce levý, tak to nebude problém

    Citace Původně odeslal Alza
    Při montáži samozřejmě pečlivě testujeme jednotlivé komponenty tak, aby počítač sloužil bezchybně. Budoucímu rozšíření však nijak nebráníme, a proto nejsou naše sestavy opatřeny žádnou záruční pečetí. Máte tak plnou kontrolu nad svým počítačem i budoucím upgradem.
    Naposledy upravil K4M1L; 21.06.2012 v 21:00.

  8. #28
    Ověřený člen
    Založen
    20.06.2012
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    takže taktika zastrašovania dobre vedieť.
    Ja som šikulka od narodenia, takú výmenu zvládnem, jedine že by som mal v sebe pár pív

  9. #29
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    no tak snad nebudeš montovat grafiku třeba za 400€ opilej

  10. #30
    Ověřený člen Avatar uživatele xroguers
    Založen
    08.11.2011
    Příspěvky
    157
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    13
    Nice topic.

Stránka 3 z 4 PrvníPrvní ... 234 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •