Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Windows 7 - Přeinstalace

  1. #1
    Easycze
    Návštěvník

    Windows 7 - Přeinstalace

    Zdravičko, bratr měl strašně zas**** NTB, a chtěl po me přeinstalovat a vše smazat, a začít odznova. Řikím ok, už jsem to dělal ale 4x to je cajk, jindy jsem to za 15 minut mel hotový a ted už se s tím mr*** 5 hodin a pořád nevím jak na to, vždycky když jsem přeinstalovaval windows tak jsem sformatoval uplne všechny disky aby vubec nic nebylo, a nainstaloval jsem windows do uplně čistýho pc, a začal znova. Ale ted, mi při instalaci to nenabídne možnost to sformatovat a když to nainstaluju znova na ten disk kde mám ten starý windows, tak se mi nainstalujou 2 body pak se to restartuje a už to päk ani neche naskočit, a když už to naskočí tak mi naskočí tabulka, že to bylo nejak spojeny a vše by melo byt ok, ale spustím PC jedine přes nouzový režim. ja si myslel, že bych mohl nejak smazat neco z windowsu a pak to zkusit znova nainstalovat, ale neco smazat šlo a neco ne a to co šlo smazat tak mi ted při startu pc naskakuje že to tam chyby a bez toho to spustit nejde, co mi radíte ? :-) nainstalovat to nejde, a spustit leda přes nouzový režim.. Kdyby me tam naskočila možnost, že mužu při instalaci sformatovat disk tak je to hend vyřešený a nemusím se tady s tím 5 hodin ****.
    Tak zkušenejší a moudřejší mi prosím Vás poradtě.

  2. #2
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20

  3. #3
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    hirens boot CD. Přes to naformátuješ dle libosti

  4. #4
    Easycze
    Návštěvník
    JJ díky, zítra zkusím, ted jdu spát :-) Kdyby Vás jestě neco napadlo tak napište.

  5. #5
    Easycze
    Návštěvník
    Tak vyřešeno, stačilo jen v BIOSU přenastavit na spouštení PC z CD na 1 misto a na 2 misto dat HDD, a pak mi to při instalaci už nabidlo možnost sfromatovat disky, tak provedeno a nainstaloval jsem windows do uplne čistýho PC a v BIOSU dal z5 aby se PC spouštel přes CD a jede to suprově :-)
    Takže lock ..

  6. #6
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    nechápu co to má společnýho s formátovánim disku, ale jestli ti to pomohlo, tak to je nice

  7. #7
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Já chápu ono mu to najíždělo s HDD.

  8. #8
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    tak jsem buď blbě četl nebo nevim, ale myslel jsem, že mu to nabíhalo z cd, když instalace začala, jen mu to nedovolilo naformátovat.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •