Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 13

Téma: Bios

  1. #1
    Banned
    Založen
    10.02.2011
    Příspěvky
    37
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Bios

    ahoj mam problem na druhem notasu byli tam drive visty ty jsem pozdeji odstranil a dal tam XP no a ted potrebuji zpet k vistam a ta vista m byt schovana na disku ale v BIOSU jsem nastavil prioritu cteni z disku ale vubec to nenabootuje ty visty a nespusti instalaci jen dal normalne nabehnu XP nevite co s tim?

  2. #2
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Seefik
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    261
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Ty si měl ty Visty předinstalovaný?

  3. #3
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    pred startem XP mackej F8, otevrou se ti volby spusteni, pokud tam nebude moznost instalace win vista, tak mas proste smulu a nikde ti nezbyly...btw od jaky firmy je ten ntb? Treba ma nejakej jinej recovery system...

  4. #4
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Seefik
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    261
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Bohužel jak říká Kamil no...proto sem se ptal jestli to máš předinstalovaný...pokud si měl na tom NTB předinstalovaný Visty a ty si jenom dokončil instalaci, tak tam ta samotná instalace prostě nikde neni. Každopádně se koukni do krabice od toho NTB, jestli tam někde nemáš náhodou instalační CD, někdy ho k tomu dávají....

  5. #5
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    obvykle to bejvaj recovery tools atp. Nevypadá to jako CD windows. Ale jinak jednoduše si stáhni visty ze stránek microsoftu nebo odkudkoli, dej tam svůj licenční klíč a máš to, nemusíš řešit žádný recovery.

  6. #6
    Banned
    Založen
    10.02.2011
    Příspěvky
    37
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ok dik moc no problem byl i jinde stahl jsem si visty jine ale ty XPcka se drzej jak svine s odpustenim receno pracuji an tom btw dik za ten napad s microsoftem


    jojo byli predinstalovany ale v servisu mi udelali hezky format disku takze visty byli fuc

    btw muzes mi prosim poslat odkaz odkad to stahnout na tom microsoftu ne a ne to najit ..... dekuji
    Naposledy upravil kokos; 01.09.2011 v 19:11. Důvod: doplnek

  7. #7
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Seefik
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    261
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Tak nejmenší problem jak se zbavit OS je naformátovat si disk viď...pokud potřebuješ zálohu dat, tak jedině jestli máš externí disk nebo více pevných disků, každopádně formát bych ti doporučil, zvlášť při přeinstalaci OS ;-) Pročistíš tak PC

  8. #8
    Banned
    Založen
    10.02.2011
    Příspěvky
    37
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    no zbavi me OSka nova instalace tech vist ale problem je najit ty visty prvne a za druhe nabootovat je z disku prosim K4M1L o poslani odkazu kde stahnu ty visty nasel jsem visty jen ve formatech .ISO a s tim si neumim poradit popravde da se to otevrit pres daemon tools ale to asi tezko kdyz to mam nabootovat a kdyz to oteviram na druhem compu rika otevrete v bootovani pocitace

  9. #9
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    http://www.stahuj.centrum.cz/multime...o-cd-burner/?g[hledano]=iso%20burner&g[oz]=1.0 isoburner. Vypálí ti obsah ISo souboru na CD/DVD. a potom spustíš normální istalace, to už znáš ne?

  10. #10
    Banned
    Založen
    10.02.2011
    Příspěvky
    37
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    dneska jsem uz totalne mrtvej zitra se na to vrhnu dekuji moc za pomoc pak napisu jak to dopadlo ale vzhledem k tomu ze se mi ten acer vratil ze servisu zavolal jsem si pro radu i tam mluvili neco o mackani alt + F10 ale to nefungovalo


    btw zavolal jsem do servisu ze mam s timhle presne problem a ty blbouni mi nutej novou licenci tak jsem je poslal do haje ze uz jednu mam tak an co druhou ale stale nemohu najit funkcni visty ted stahuji dalsi
    Naposledy upravil kokos; 02.09.2011 v 11:15. Důvod: dodatek

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •