Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Nešlape to

  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Nešlape to

    Zdravim

    Mam tu takej problém, když chci spustit hru konkretne League of Legends tak se nic nestane, proste po kliknuti jen projedou presypací hodiny a dále nic.Už me opravdu nic nenapadá nedávno sem preinstalovaval winy XPčka, hru jsem nekolikrat stahl a znovu nainstaloval na jeden nebo druhý disk, nové ovladače ani directX nepomohl.Přitom hru jsem tak pred mesícem měl a normálne šlapala, jinak až na sony vegas me vsecko jde ten mi dělal stejné potíže.Pokud by někdo věděl jak to poladít budu jen rád.

  2. #2
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    používáš cracklý nebo originální exe soubor na spuštění?

  3. #3
    Ověřený člen
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    19
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak normalni, hru jsem stáhl z oficialních stránek tam nikdy crack nebyl potreba.

  4. #4
    NemesiStrike GM
    Založen
    04.01.2011
    Příspěvky
    68
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Crack na LoL? WTF

  5. #5
    Ověřený člen Avatar uživatele Spark
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    172
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    kamčo kamčo, toto jsi nějak netrefil :-D
    winXP, hmmm... kompatibilnější os na hry neznám, hra ti přestala běžet až po reinstalaci windowsů nebo už předtím..? jestli ne tak smaž hru a pak mrkni do registrů a vymaž všechno, co se lolka týče
    už nevím jak je to v XPčkách, ale ve startu by mělo být někde něco na spuštění programů, napíšeš tam název a ono ho to spustí, tak tam napiš "regedit"
    no a tam už takto "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\složka hry... nevím jak to bude přesně pojmenované ale nejspíš riot games, nebo klasicky jméno hry, celý to smaž, ale bacha ať nesmažeš něco jinýho, mohl by sis tím posrat i jiné aplikace ;-) prohledej celý PC a smaž všechno, co má něco s lolkem společnýho, samozřejmě ne nějaký postahovaný videa a wallpapery, to je zybtečný, projeď si PC programem CCleaner ať ti smaže cache, vyčisti to tak aby tam po lolku nic nezůstalo a pak to čistě znova naisntaluj, jestli to nepomůže, tak se musí vymyslet jiné řešení :-/
    Po kliknutí na moji signaturu tě čeká překvápko =)

  6. #6
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    já tu hru neznám, tak jsem hádal příčinu, No a tohle se u cracklých her stává...tak co by ne

  7. #7
    Ověřený člen
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    36
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Neprechazel jsi v posledni dobe na 64bitovej operacni system?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •