Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 4 z 4 PrvníPrvní ... 34
Výsledky 31 až 40 z 40

Téma: Nový počítač

  1. #31
    Ověřený člen Avatar uživatele Despise
    Založen
    28.04.2011
    Příspěvky
    13
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    JJ všetkým ďakujem za rady 29. kupujem nový PC.Potom sa pochválim čo kúpim

  2. #32
    NemesiStrike GM
    Založen
    04.01.2011
    Příspěvky
    68
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Pokud ti jde o výkon tak doporučuju toto v téhle sestave je kladen důraz na kompatibilitu a maximalni výkon včetně toho zvolená základní deska podporuje technologii OC engine která dokáže pozvednout výkon celého PC. A pokud se nepletu tak dokaže propojit jak ATI tak Nvidia dohromady jako by to byl stejnej výrobce. Potom grafická karta u ní je kladen duraz na pouzitou technologii a maximalní výkon. Co se týče disku je použita nová technologie SATA III což dodá na rychlosti bootovaní. Procák je takovej standart hlavně zvolenej procesor je ve slevě takže doporučuju co nejdřiv koupil hodně výkonu za celkem malo peněz V poslední řadě ramky 8 GB v dnešní době dostačující časování ujde a určitě se hodi do Dual Channel. Celkově sečteno a podtrženo cena 17 977 Kč coz je asi 745 EUR.
    Grafika
    http://www.alza.cz/msi-n560gtx-ti-hawk-d237480.htm
    Ramky
    http://www.alza.cz/corsair-8gb-kit-d...mp-d217497.htm
    Disk
    http://www.alza.cz/western-digital-c...he-d154572.htm
    Procak
    http://www.alza.cz/intel-core-i5-250...ge-d201338.htm
    Zakladka
    http://www.alza.cz/msi-p67a-gd80-b3-d224627.htm

  3. #33
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Tamurilë
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    32
    Příspěvky
    1 484
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    hlavne aby na to byl dostatecny zdroj

  4. #34
    Ověřený člen Avatar uživatele Yuphon
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    918
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Tamurilë: 500W by mal stacit

    Lamzzz: 4 identicke ramky do dual channelu? to mi vysvetli

    btw pekna zostava akurat niesom zastanca Nvidia kariet, skor by som vybral nejaku ati/amd ale 100 ludi 100 chuti

  5. #35
    NemesiStrike GM
    Založen
    04.01.2011
    Příspěvky
    68
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Yuphon: Teotericky je to jedno jestli jsou identicke ty pameti tak jako tak pojedou v dual channelu. A někdo ma výhrady k Nvidia kartam ale vem si ze za stejnou cenu a aby byla 100% kompatibilita neseženeš ATI v takovym Hardcore provedeni jako tu co jsem tam psal. A hlavně tam je ta podpora kdyby jsi chtěl dokoupit třeba ATI nebo uz ma doma nějakou starší kartu tak ji tam muže v pohodě loupnout a MSI je zatim jediná firma která dokaže propojit a vzájemně komunikovat ATI a Nvidia výhoda je v tom že to není žadny SLI ani Cross ale je to dělaný softwarově + ten OC engine kdyby jsi to viděl totalní masakr vytáhne ti to procak na maximum tak aby ti to utah i chladič a jestě jedna věc stojí za zmínku ted si nejsem 100% jistej je to u AMD nebo INTEL procaku ale MSI nabízi software kterej dokaže odemknout zamknuté jadra na procesoru což je další velké zvýšení výkonu. Poslední co bych k té sestavě doporučil je http://www.alza.cz/zalman-cnps9900-max-blue-d223362.htm (Tenhle je stejně hezčí bohužel ale ne na sockejt 1155 http://www.alza.cz/chladic-zalman-cn...led-d81870.htm)

    S tímhle chladičem si mužes dovolit taktovat jak chces a 100% procak neupečeš

  6. #36
    Ověřený člen Avatar uživatele Spark
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    172
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    nejlepší bude když sem napíšeš jeden dva dny před tím, než pro to půjdeš, rozhodně bych doporučoval gpu spíš nvidii, už jen kvůli physx a mnohem lepší spolupráci karty s ovladačemi...
    a nejlépe grafiku i s mb od MSI, jejich military class materiál vydrží nezkutečnou zátěž a cenově je to velmi přijatelné ;-)

    a jestli mohu ještě něco poradit, tak příští rok na jaře by měly být nové procesory od intel s architekturou ivy bridge, která by měla být až jednou tak výkonnější jak stávající sandy bridge, takže bych radši být tebou koupil nějakou lepší základní desku která má samozřejmě chipset kompatibilní se sandy bridge, konkrétně intel P67, jelikož ivy bridge by měl vyžadovat stejný a zatím koupil nějaký levnější sandy bridge procesor, já to mám takto v plánu udělat ;-)

    jo jinak hele ještě k tomu zdroji, já mám nepřijemnou zkušenost se zdroji pod 600W, rozhodně bych už dnes doporučoval myslet do budocna a pořídit aspoň 650W+ a aby měl účinnost aspoň 80+, ona se ti ta cena za ten rok vrátí mnohonásobně ;-)
    Naposledy upravil Spark; 26.06.2011 v 02:26.
    Po kliknutí na moji signaturu tě čeká překvápko =)

  7. #37
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    650W tak to jo

  8. #38
    Ověřený člen Avatar uživatele Spark
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    172
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    něco proti..? psal sem aby myslel dopředu.... za dva roky bude chtít zas měnit ale zdroj mu bude stačit ;-)
    a zrovna k tý grafice a procesoru co si napsal nebude určitě nějakých 500W stačit příteli ;-)
    Po kliknutí na moji signaturu tě čeká překvápko =)

  9. #39
    Banned
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    650W je uplna neskutecna hovadina "priteli" to ty prachy muzes rovnou vyhodit z okna... 500W mozna 550W s ucinnosti 80+ od nejaky slusny znacky bohate staci na sestavu s i5 kde neni cross-fire/sli... 650W 80+ jak tady pises ty, to je do prumerny sestavy uplna zbytecnost... Jo a jeste mi vysvetli prosimte na cem se mu ta investice mnohonasobne vrati? Na spotrebe elektricke energie to pravdepodobne nebude. Zdroje se voli adekvatne k sestave, nechapu proc bys mel zdroj tak zbytecne predimenzovavat, pochopil bych to pouze pokud by byl v planu cross-fire/sli, coz podle me stejne neni zrovna ta nejstastnejsi cesta jak zvednout vykon s ohledem na to jak jdou GK rychle do predu.
    Naposledy upravil Laetry; 27.06.2011 v 21:18.

  10. #40
    Ověřený člen Avatar uživatele Spark
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    172
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    "příteli", proč by se mu to na spotřebě energie nevrátilo..? to mi chceš napsat že zdroj s běžnou účinností kolem 50ti má stejný odběr jako 80+..?
    zdroj je na sestavování nového PC to hlavní, pokud bude chtít v budoucnu něco měnit, nebude s tím muset měnit i zdroj, například lepší grafika nebo jak si psal cross/sli, jak si můžeš být tak jistý, že to nebude mít někdy v plánu..? byla to jen rada, já mám v tuto dobu v PC 500W zdroj kterej pohání athlon II 4x a gtx 460 a občas to problémy dělá... píšu to tu z vlastní zkušenosti a on tam bude mít oba komponenty s větším odběrem takže měl podle mne sáhnout určitě po výkonnějším zdroje než je 500W...
    Po kliknutí na moji signaturu tě čeká překvápko =)

Stránka 4 z 4 PrvníPrvní ... 34

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •