Stránka 5 z 9 PrvníPrvní ... 456 ... PosledníPoslední
Výsledky 41 až 50 z 83

Téma: Jaký mobil máte?

  1. #41
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    já možná projedu aukro a vyřeším to nějakým starším kouskem Mojí představu nonAndroid telefonu tam určitě uspokojí

  2. #42
    petr_playboy93
    Návštěvník
    Tak já zase spíše new founa než používaný.. nevím ale nějak by se mi nechtěl kupovat už použitý já musím mít vždy a jedině nový.

  3. #43
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    no tak já zvládnu i používaný Hlavně když bude umět to co potřebuju

  4. #44
    petr_playboy93
    Návštěvník
    To jo, hlavní abys byl spokojený! Tak GPS počítám asi do auta či kešky? Když už si se zmínil o tom že jako GPS i používáš. Možná je to takový blbý nápad ale kdyby tu bylo více geokačeru tak by nebylo špatné udělat v OT nebo samostatnou skupinu na Geocaching co ty na to? Jako globální moderátor bys to mohl udělat kdyby se tu sešla parta lidí co to provozuje dávat si např best nápady kam na kešky kde je něco pořádného vidět, apod..

  5. #45
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    GPS jen na kešky a na orientaci ve městech kde to neznám Jinak v offtopicu si klidně založ topic na to mě nepotřebuješ

  6. #46
    petr_playboy93
    Návštěvník
    A tak jako už jsem nad tím uvažoval. Akorát nevím zda je tu aspoň nějaká početná skupina lidí aby to mělo smysl viď ať z toho není pak jenom nějaký flame war nebo jak by to mohlo skončit. Spíše bych to viděl tak že udělat nějakou anketu jestli jsou nějací geokačeři nebo tak něco a když by se tu našlo nevím třeba 10 a více lidí tak udělat nějakou sekci na to sice asi to tak pod project nemesis nespadá ale mohlo by to lidí i sem dotáhnout mimo herní diskuze atd..

    Spíše by se to teďka dalo vzít jako návrh.. než se do toho pouštět když ani nemám tušení jestli tu nejsme jenom my dva co to známe..

  7. #47
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    založ si topi, to je jediná možnost jak to zjistit Anketu ti tam klidně udělám

  8. #48
    petr_playboy93
    Návštěvník
    Jop, pak se na to vrhnu ještě tu dělám jednu aktivitu do školy ročníkovou práci na téma Alkoholické nápoje (piva, vína, lihoviny). Hnedka jak bude čas tak se na to vrhnu a nebo ty bys mohl třeba kdybys měl časík na to pokud taky nemáš nějakou činnost či práci..

  9. #49
    Ověřený člen Avatar uživatele Crishalt
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    20
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Samsung GT-S8500 , Zatím spokojenost, výdržnost, někdy i spomalenost, hlavně natáčí suprový videa a fotky, při pádu se nezníčí (velmi odolnej) Dají se tam hrát bezva hry, jenom to nemá Androida... místo toho je Bada a tu moc nedoporučuji, pač platit za hry 90kč je nesmysl hlavně Angry Birds za kterej chtějí 120kč, dá se říct že zatím jsem stímhle mobilem spokojenej ohledně výdrže... jsem takovej člověk kterej chodí většinou na zábavy a rád fotí, takže mi mobil hodně krát spadne

  10. #50
    petr_playboy93
    Návštěvník
    Praktický každý foun je dobrý ale jak pro koho že..

Stránka 5 z 9 PrvníPrvní ... 456 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •