Původně odeslal
P0werage
Mna uz tiez moje DK nebavi tak ako kedysi, ale na pve si ho nechavam a na pvp som si vytvoril inu classu (maga). Skuste to tiez, najlepsie u opacnej frakcie, a uvidite ze vas to znova zacne bavit. Ked nie, je asi na case si dat pauzu a cakat na Cataclysm alebo prejst na inu hru. Robit brutal sety s WF statmi je hlupost uz len z toho dovodu ze aj to cloveka prestane bavit a to velmi skoro.
Co sa tyka toho spectrala, pozrite si na wowheade, co musia hraci urobit preto, aby ho ziskali. Potom zistite ze nejakych 1000 AC je oproti tomu smiesna ciastka. Btw. pocitate to zle, pozrite si lepsie odmeny u tych Anathema vendorov a vyjde vam ze pri totalnom zavyslaceni ho je mozne ziskat o polovicu skor, co pre top maniakov urcite nieje problem. Ja by som chcel aspon trochu blizzlike, a nie totalny FUN server, kde kazdy jazdi na spectralovi.
Uz len to je parada ze Faelon ide balancovat cele pvpcko s hracmi.
Ale s tym eventerom suhlasim. :)