Ty si ma teda ťažko farmil, to teda :lols: asi myslíš tú 1 arénu v ktorej ste nás len tak tak dali aj keď war má dmg aký má + earth shield je skoro useless (thanks AN ) a potom ste to išli rozdýchavať keď ste ďalšiu nelogli :lol1:
Ako pozerám tvoje ego je ešte stále v oblakoch, wake up :) a nezabudni že ani ty, Veľký Kutas ( btw ten nick sa ti hodí, kto nevie o co go, ----> google.com tam má pár pekných obrázkov :D :lol: ) niesi neomylný a aj ty si ma dodgoval (pre osvieženie pamäti 3v3 s Immortalom, za priesta 2s ... ) no a samozrejme nemôžme zabudnúť lose proti priestovi čo to hrá prvý krát, nevie čo tie spelly robia, stláča čo svieti a kliká to aj zo spellbooku a low resil warovi do ktorého lietajú chaosbolty za 14 tisíc :lols: :lols:
http://nemesisup.cz/files/public/wow...213_174133.jpg
Ale nebudem si s tebou ničiť nervy, taký kid sa ešte nenarodil aby ma rozplačkal tým aké má krásne čísielka v aréna teamoch :D Tak si aj naďalej ragequituj po prehre logoutom, loguj arénky v noci proti kamarátom, fappuj s Trayom nad mojou AFK postavou, ja ťa budem mať tam, kde obvyle svôj KUTA-s vkladám :lols:
http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3...4g0qo1_400.gif