Hrobašíku nebudu se tu s tebou dohadovat o tom že prof pro EOD není problém.. Raci se starej o to aby sis dobral lidi na R2 kde podle spamu na wordu usuzuji že od vás lidi utíkají..
Printable View
Hrobašíku nebudu se tu s tebou dohadovat o tom že prof pro EOD není problém.. Raci se starej o to aby sis dobral lidi na R2 kde podle spamu na wordu usuzuji že od vás lidi utíkají..
tak pojďme na Cataclysm .... všichni si stěžujete jak má každej full HC equip a že už nic nemá cenu opravovat ... tak jdem dál ne ? -.- já si chci užít WotLK funkční a né že si naberu EQ a stojím v OG / SW ... -.-'
souhlas, v icc tocku uld a dalsich raidu je jeste plno much ana worlde take. Prof oozy targetujou obe jendoho hrace, u rota nejsou ty zelene kakance na bokach, nejde gunship (kvuli new jadru asi jest enepojede), u anuba nefakcej orby a poradne zahrabani, v uld ti 3 bossove. Jeste hafo Q a Achievementu... jde videt ze tyto nesmyslne posty o equipu pisou jen ti co krom eq nic jineho neznaj, kdyz uz neco hrajete, hrajteto aspon naplno at to nemate hnedka jak vocasove dohrane...
ps. disslike je tam dole :-)
rotface stale nefunkce sracky po bokoch
http://www.wowhead.com/spell=69789/o...see-also-other
ReFresh
ReFresh 2
ReFresh 3
ty si degeš fakt ezalore furt spamuj refreshem -.-