Bublina samovolně nemizí.
To, co se děje u BQ se bude muset otestovat.
Printable View
Bublina samovolně nemizí.
To, co se děje u BQ se bude muset otestovat.
zkuste na PTR LOS kostky u sindry(kompletne, i to jestli chrani pred bombou)
a i to jestli v treti fazi hazi kostky
Princovia hadzu Kinetic bomby aj do textury cim sposobuju ze ani pri stene nie je nikto v bezpeci pred odhodenim. Toto signifikantne znemoznuje HC mod.
Takisto sa Kinetic Bomby nedaju damagom zastavit. Korenovat a gripovat uz nejdu co je spravne, ale opravte to damagovanie aby ich vracalo vyssie.
Raging Spiriti- keď má človek transmog, tak ho ignoruje na nich :lols:
Platil som ťažké prachy za transmog, tak nech to stojí zato :D
moc me neser:D
A teraz seriózne, niektoré nucleusy (nie všetky) na Princoch (skúšané 10HC) dá sa im dmg, je to jedno, či to je melee alebo spell, tak len jednoducho pribehnú a nedajú debuff a hore písal Smichi o bombách- ide cyclón a korene, ale stále nejdú hore tým dmg a niektoré padajú v textúre, to isté platí o nucleosoch.
nucleosy stoja na mieste, ked to tanka odkopne tak sa moze posrat
U profesora kdyz ooza zabije svuj target tak se bugne a prestane cokoliv delat. kolikrat se jeste chvili pohybuje ale pritom je fyzicky na miste kde byla v momente smrti, tzn spatne se dmguje meeleckum a tem kteri nevedeji kde bnyla kdyz umrel cil. Spravne by si po zabiti cile mela vybrat novy atrget (pokud jeste nekdo zije). Je potom jednoodusi prizpusobit tomuhle bugu taktiku a terba v prechodech z faze do faze shvalne nechat umrit toho s oranzovou elitkou a starat se jen o zelenou.
Dalsim bugem kterej plsti pro vechny instance je ze kdyz se nekdo resne tak nedostane hned kombat i kdyz ho nekdo healne a tak muze resovat dál coz je spatne.
ok zkuste prosim na PTR:
nukleusy a kinetiky u princu
bugovani target ooz u profesora(viz peaceho popis), targetting jednoho hrace
aplikaci necrotic plague na tanka u LK
hazeni spiku na MT a OT u marrowgara
hm,nakaslat...
hlaste zmeny na ostrym(po padu) budeme opravovat za chodu
Kinectiky šli jak mají ovšem stále jdou root (cyclone jsme nezkoušeli), ale nucleosy stále nejdou přijdou a nedají dotku ze 6ti 2 mě dali resistenci
SKoro kazdu druho dotku NECROTIC PLAGUE Lich King na nikoho nehodi, prosim doladit
Nehodi dotku kdyz je moc rychlej DMG do bosse.
Rekl si tedka peknou kravinu, nikdy nebudes mit tak velkej DMG aby ti kvuli tomu nestihl dat dotku, leda bys byl Chuck Norris. A aby nam na 25HC dal jen jednu dotku a to az pri 71% mi prijde ze to asi neni uplne v poradku.
Neviem ci to bola cira nahoda ale na 10HC v utorok nam valkyra zobrala main tanka ;) (bol prvy v threate)
Trayy je to blbost - při iwpování se stejnou grupou bez hera nám dotku někdy hodí někdy ne, někdy ji zase mezi první a druhou (dlouho po nahlášení 1. dotky a dlouho před druhou dokou)
tieto vecičky sa stávajú vtedy, keď sa prekrývajú timery ( & casty ) spellov, nedala by sa urobit nejaká podpora do jadra pre "queue" spellov u NPC? Napr. ze ked zcasasti spell a potom mu script povie ze ma zcastatit iny tak on neprerusi ten prvy a vycasti druhy, ale ten druhy sa hodi do queue a povedzme za 5 sekund sa zacasti znova (ak uz boss zase zacasti spell tak zase za 5 sekund atd .. )(avsak celkový timer sa neposunie)
pokud stihnete prvni fazi pod 30 sekund, tak se dotka nemusi stihnotu dat..na zacatek tam je timer 30 sec
haha takze kdo mel pravdu ? :D
hej síce je to už dávno ale nedejú sa stále mimo toho že občas dotku nedá aj tie veci, že fakne defile atď?
Cervena ooza si muze targetnout cloveka v abominacce...
http://img96.imageshack.us/img96/223...0712185424.jpg
Máme docela problém s progressem v ICC,jakmile se jde boss třeba na 3.pull,tak dává boss IK tankům nebo ostatnim hráčům o hodně zvedlou dmg než dával předtím ..Stává se to taky někomu?
Nie
EDIT: teraz som si spomenul, občas sa stane, že sa bugnú talenty a treba ich prepnúť ak máš dualy
No to se nam bouzel nestalo,talenty jsou spravne...ale na prvni pull to jde vsechno tak jak ma,ale jakmile se jde treba potreti ,tak opravdu ma silene zvedlou dmg,treba BQ dava AOE dmg 6-9 k a to je to normal mode
Tak toto jsem nezažil ani jednou a to jsem chodím ICC každé ID, všechny úrovně (od 10n po 25hc). Častěji se spíše stává, že u některých, převážně final bossů u quarteru je potřeba přehod dual talenty tam a zpět a obnovit set bonusy z gearu, jelikož se to nevím proč bugne a nejde to jak má. Ale to už napsal i Josy.
treba sa aj opravit obcas, pomaha to
No s5 k dotke u LK, na 25 hc nie je sanca dat prvu fazu do 30 sek, pri najlepsom to trva okolo 2 minut + -, cize to su 3-4, ale aj tak sa stava ze da tak 1-2, uz sa nam aj stalo ze behom tych 2 minut + - nedal ani jednu. Stale je to o dmg ?
Dobre,zkusime to :) Ty talenty a equip maji prehodit vsichni ze?
Ano při více pullech se začnou někteří bossové mírně bugovat - 25HC Lord začne při bonestormu davat 3 ohně jedním směrem na sebe (nejsou do kříže)
Zdravím mám problém, nebo spíš dotaz okolo LK, či možná valkýr, na všech obťížnostech ICC. Zajímá mě proč na každé obtížnosti ICC fungují/nefungují na Valkýry v 2. fázi slow spelly jak mají, přiklad 25n valkýry jdou kořenovat - 10n nejdu, 25hc frost trapy od huntra fungují - na jakékoliv jiné úrovni ICC nefungují :) Proč to ?
Děkuji s pozdravem Ani/Anilea
protože po kadžy bojuješ proti jiným valkýrám který maj asi jiny nastavení
Mám dotaz ohledně padání kinetic bomby u princů. Včera jsme šli icc10hc a některé šli v pohodě dmgem zvednout (padali přiměřenou rychlostí). Ale některé padali tak rychle, že se nedali ani targetnout natož do nich dát dmg. Pokud to tak má být, tak se omlouvám za nevědomost.
A ještě jednu věc ke kinetic bombám. Hodně jich padá za texturou, kde na ně nejde útočit/poslat peta a následně padnou a rozhodí celý raid.
cim dele je bomba ve vzduchu nevybuchla tim rychleji pada
na hazeni do textury se zkusim podivat
Este k Princom, Dark Nucleusy nejako velmi chaoticky davaju ten debuff co chrani pred shadow damageom. Obcas sa aj stane ze jeden alebo viac lucov proste zmizne, a to viem ze nucleus nezomrel, ani ho nikto neodtiahol/nepreagroval. (konkretne 25 normal)
Nucles dostanes ale jen kdyu se nebudes pohybovat a necim to natahnes .. hnedka jak padne cinetic bomba etc... tak te to odkopne a ztracis hned nucleusy ..
Chcel by som sa verejne podakovat GM co robil(i) na Princoch v ICC. Dark Nucleusy idu uz krasne a rovnako aj Kinetic bomby su super :)
este tu dotku u LK a Achievy do Glory of the Icecrown Raider na 10 a 25, konkretne Full House a ten u BQ, a budem spokojny xD
Icc 10 hc -> Professor Putricide -> zelená óza -> při nezdmgování dojeté ózy a sestoupení hráčů na focusovaném targetu .. dává dmg né jednou ale 2x hned po sobě tudíž pri naražení dá hračům skoro 90% hp down..
jen na 10hc nebo i jine mody ?
U profesora na HC se občas stává, že obě ozzy targetou jednoho hráče = zbytečný wipe raidu.