Původně odeslal
K4M1L
Zkoušel jsem všechny možnosti - warny, mazání postů, bany. Vždycky se našla skupinka idiotů co na flame post prostě reagovali - i když pro úspěch topicu stačilo jen ignorovat. No a když jsem mazal flame posty, tak se zase lidi bránili, že máme demkracii a tak. Takže ano, když tu bude flame, tak to zamknu, můžeš se vztekat jak chceš. Už o tom tady nechci diskutovat. Pokud tě napadá lepší řešení tak PM.
Vidíš tady někde napsáno "nábor do GM teamu"? Myslím, že nedavno tu nějaký takový topic byl. Tam ses mohl prezentovat.