http://i1.kym-cdn.com/photos/images/...83/137/485.gif
Kdybych ti v tuto chvíli nahodil pravomoce řadového GM, vážně bych chtěl vidět kolik časově náročné,nebo jakékoliv jiné práce bys našla.
Hmm... říkal jsem už že s tím v jakém stavu je server GM nemohou téměř NIC UDĚLAT?
Protože jsem si absolutně jistý že si to ještě NIKDO NEUVĚDOMIL.
Děláte jako by nebylo jasné že populace vymírá už 20 stránek nazpět. Nevím čeho se snažíte dosáhnout tím, že to budete pořád opakovat.

