Původně odeslal
huntzor
V poslední době moji jedinou motivací proč loguju je pokec s lidma... Díky tomu, že na AN minimálně 4/5 wf udělá i cvičená opice odchází hodně hráčů, protože dosáhli full wf i t2 a nemají motivaci tady dál hrát. Vím, že to neni chyba GM. Jsou ale i jiný způsoby jak tady udžet hráče... Třeba systém hlav je supr, bohužel odměny stojí za ****. Pak tu máme Anathema Credity. Chtěl bych 100% spectrala, který je za 1000AC. To je ale bohužel taky nesmysl, protože 1000 AC se dá momentálně při aktivnim sbírání seskupit za rok -+. Dřív se to ještě dalo, to ale probíhaly eventy.
Každý půlrok se nabírají eventeři, udělají jednu skákačku a s eventama je konec. Vim, že je těžký se hráčům zavděčit (sám jsem tady před lety dělal eventera a později GM) když ale člověk dělá svoji práci dobře, najdou se i pozitivní ohlasy. S Eresim (taky bývalý eventer/GM) jsme dělali každý týden event a účastnilo se hodně hráčů i když šlo třeba jen o blbej gnome závod a nebo o složitej a dlouhodobej guild event.
Takže důvod proč tohle píšu je, že by se měly upravit odměny za AC a hlavy a nebo by eventeři měli začít dělat svoji práci líp a častěji:) protože jinak tu bude dřív nebo později milion neaktivních acc s full wrat charama.