Původně odeslal
Bigrip
jesli chceš flamovat a urážet tak můžeš... napsal jsem ti co si myslím a není to důvod abys mě tu urážel ,pandária má lepší grafiku jak wotlk takže bych s omalovánkama pomlčel a co je hlavní já nejsu maminčin mazánek jako ty aby mi vše musela platit. Když chceš aby někdo psal k tématu tak piš i ty... pokuď vím tak tváj osobní důvod proč nesnášíš pandarii a catáˇč rohodně k tématu není, takže si laskavě zameť před svím prahem a pak mudruj do ostatních , dekuji pěkně ;-)
ps. stejně se bojíš že bys byl na cata a pandarii lama... xD