Rád bych tedy reagoval na několik příspěvku :
Začneme postupně od 1 :
Citace:
Ovšem nedá mi to se nezeptat o chcete dělat s tím že vám lidé odcházejí po desítkách jinam.
Je potřeba si uvědomit že hráči kteří zde setrvávají hrát tak jsou ti jen proto že zde mají přátele, takže když někdo odejde na jiný server je logické že kamarád ho bude následovat.
První upadek byl při nasazení nového core, takže se nasadilo zpět staré a to nové se odlazovalo dál.
Nyní při nasazené toho nového to bylo daleko lepší.
Citace:
Proto bych se tedy rád zeptal, máte nějaký plán jak ty lidi přilákat?
Reklama, nové core, nasazení eventu a pár dalších drobností... Nic s toho nezabralo.
Jiný plán není, jen vylepšit to co půjde a jak nejlépe půjde.
Reakce na další příspěvek 2
Citace:
Na serveru maj všichni všechno
S tím se stotožnuji, ale wipe by to zabilo úplně takže to je patová situace.
Hlavně jak píšeš, primární problémem je ekonomika, na jejím zničení nestojí ani aukce, ani gm, ani admin ... jsou to bugeři, viz šíleně nabugované goldy, spelly co neměli na postavách co dělat atd..
Aukce je opravdu žalostně prázdná (všichni mají vše) a nový potencionální hráči se musí spoléhat bud na guildu, nebo na přátele, ale v aukci nic neseženou.
Ekonomika na goldech je krachlá a není reálné na ní stavět, bylo mi řečeno že tažná ekonomika je tedy AC (Anathema Credit) Opět špatně, skoro všichni získali co chtěli.
K těm eventum, ty mají zabavit hráče na krátký čas, jedná se spíše o relaxační záležitost.
Reakce na další post 3
Fun je silné slovo, spíše se snaží nasazovat nové věci právě proto že když všichni všechno mají tak aby získali nový cíl.
Reakce na další post 4
Tady bych napsal je jeno, ANATHEMA zustane wotlk právě kvuli tomu že se lidi nedohodnou a je to snazší, wotlk zustane. Co přijde nebo nepřijde je další věc, ale hodně lidí wotlk vyžaduje.
Muj osobní názor, který nechci nikomu vnucovat je že MOP 5.4.8 byl hodně dobrej datadisk.
Reakce na další post 5
Wotlk drží maximálně v zahraničí vše ostatní je zkreslené a matoucí, a ano pro veřejnost která nemá ani potuchy jak se věci mají je tohle logická úvaha.
Zjednodušeně :
1) Trinity Core použivají všechny servery, ty kteří mají silnou dev základnu tak si vezmou základ s TC a doladí ho, ale ne podle ofiku.
2) Na ofiku se každým patchem něco měnilo a proto není možné mít vše Blizz.
3) Správný postup jak se např. opraví instance, raid, spelly je že se všechny data musí na ofiku na stejném datadisku nasnifovat, snif se rozparsuje a s toho se data vkládají do DB,C++ zde máš příklad nezpracovaného souboru kde najdeš, získaný achievment, pouzití spellu atp.
Rekce na další post 6
Nevím co by si chtěl napravovat, ale rád si to s tebou vyměním.
btw.. super nick + 1 post.
Reakce na další post 7
Spouštění čehokoliv je podmíněno ochotou pomoci testovat což se zde moc nenosí. Čest vyjímkám.
Reakce na další post 8
Nejprve reakce na citaci : S wutolem jsme to vyjasnili a ban nemá, věc je stále v řešení, ale nic konkrétního prozrazovat nemohu, jen to že je tu člověk co zřejmě umí.
K tématu :
MOP je skutečně složitější, ale každý datadisk měl něco do sebe a pro každou class byla nějaká výhoda i když v poslední době caster powa.
Reakce na další post 9
Citace:
postupne populacia bude klesať ak sa nespraví niečo nové a bude klesať a klesať
Nové věci jsou zde kritizovány a označovány FUN.
Citace:
neberte to prosím ako nejakú bohapustú kritiku vašej práce... ja rozumiem, že máte toho veľa, chodíte do škôl, do práce, musíte sa vytrieskať so svojimi ženami pomedzi to... ale nikto vás do tejto činnosti nenútil... ja som sa tiež nepchal do dev tímu, pretože jednoducho na to nemám... jednak schopnosti (ktoré vy máte a za to vás úprimne uznávam) a jednak na to ani nemám čas... a keď sa niečomu nemôžem venovať poriadne, potom dobre zvážim, či s tým vôbec začnem
To je pravda, ale nevidím že by si někdo s devu stěžoval, developer na AN pracuje jak to jen jde.
Reakce na další post 10
Citace:
Vy jste se ptali všech hráču jestli tady chcou Pandy nebo Cata?
Samozřejmě anketa tu už byla a skutečně je názor hráčů takový že chtějí spíše wotlk.
Citace:
Co se týče nového core, tak to nevypadá nějak extra zle, ale není to zase ani dobré. Jak zminoval Mandos, tak každý z GM teamu má svuj realní život, takže nemájí celý den na WoW a na všelijaké opravy atd.
Na nové core sleduji názory a bugreport.. aktuálně je to lepší než to bylo, ale je co zlepšovat.
Každý GMT má reálný život a je to plně respektováno, nikdo nikoho do ničeho nenutí, ale pokud GM ví že nemá čas tak musí odejít.
Reakce na další topic 11
Citace:
neviem ako dlho tu uz hras ale vies kolko podobnych topicov tu uz bolo?? hram tu od doby snajla takze asi dvojciferne čislo
To je krátká doba..
Citace:
Populacia tu bude stale klesat s jedneho dôvodu wotlk je zastary ale stale ma nieco do seba. Takze pokial nezacne pritahovat mladsiu generaciu tak ta starsia niekedy musi prestat a zacat zit. Najlepsie podla mna by bolo spojit sa s inym servrom hoci bude low. Lebo ked sa nato pozriem tak ze ludia co tu zacnu hrat ako naozaj od zaciatku tak si kupia za vip 80 netusia naco ktory spell/abilita je, z rdf ich kicknu, v bgckam im vynadaju, gildu si najdu ale podla mojho nazoru sa pri tejto populacii uz ziadna novo zalozena gilda nema sancu dostat az na vrchol.
Ano přesně co jsem psal výše..
Nový člověk přijde na server :
1) Aukce prázdná
2) Rdf bez šance pro ně
3) Bg bez šance
4) Velkou a silnou guildu neseženou protože nesplní kritéria pro příjem
Co s tím ? jediná šance je nějak motivovat tedy velké guildy aby měli o nováčky zájem.
Citace:
Takze finalna otazka pre kompetentnych preco by tu mali zacat hrat novy ludia???
P.s. Dufam ze tu niekto nenapise ze wipe servru lebo to bu tu asi neostal nikdo
P.s.2 ospravedlnujem sa za tu slohovu pracu dufam ze sa to uz nebude z mojej strany opakovat...
1) wipe je zamítnuto
2) Klidně se rozepiš, ale uvítal bych mimo veškerou kritiku i nějaký nápad, tady je každý odborník, ví že to je na prd, GM, dev, admin, nic nedělá a populace jde do háje..
Děkuji za pozornost.