PDA

Zobrazit v plné verzi : Res 100x100 - vesnice



BrMaster
15.09.2015, 22:07
Dobrý večer,
chtěl bych požádat o rezidenci o velikosti 100x100.
Hlavním využitím bude ochrana NPC vesnice, kterou opravil milan355298 a po domluvě s ním bych ji rád dal do velké rezidence.
Vesnice byla celkem dost zničená a skoro bez NPC.
Bude se zde dát volně obchodovat s vesničany (jako itemy :D), které se pokusíme rozmnožit, protože ve vesnici je pouze jeden (druhého jsme našli v jiné vesnici).
Zbytek bychom využili buď na rozšíření vesnice a její zvelebení, nebo na mé soukromé stavby (popř. stavby s milan355298).

Rezidence by lícovala s rezidencí milan355298, která je taktéž velká 100x100 a je nepřístupná (zatím je to prý dočasné) a na část vesnice, která by nebyla pod moji ochranou, by se dala/y rezidence o velikosti 30x30 (buď moje nebo milan355298).

Screen:
http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-866.png

Dyn mapa:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=flat&zoom=5&x=-2862&y=64&z=5783

PS: správa vesnice a rezidence by se skládala ze mně a z milan355298 (milan by měl i plná práva v rezidenci, kdybych byl nepřítomen).

Děkuji

S pozdravem
BrMaster

Krakono
16.09.2015, 07:14
Povoleno, požádej ve hře někoho z A-teamu (MOD či EVENTER) ať Ti udělá resku. Předem si ovšem vyznač body a připrav 1 500$. :lock: