BrMaster
15.09.2015, 22:07
Dobrý večer,
chtěl bych požádat o rezidenci o velikosti 100x100.
Hlavním využitím bude ochrana NPC vesnice, kterou opravil milan355298 a po domluvě s ním bych ji rád dal do velké rezidence.
Vesnice byla celkem dost zničená a skoro bez NPC.
Bude se zde dát volně obchodovat s vesničany (jako itemy :D), které se pokusíme rozmnožit, protože ve vesnici je pouze jeden (druhého jsme našli v jiné vesnici).
Zbytek bychom využili buď na rozšíření vesnice a její zvelebení, nebo na mé soukromé stavby (popř. stavby s milan355298).
Rezidence by lícovala s rezidencí milan355298, která je taktéž velká 100x100 a je nepřístupná (zatím je to prý dočasné) a na část vesnice, která by nebyla pod moji ochranou, by se dala/y rezidence o velikosti 30x30 (buď moje nebo milan355298).
Screen:
http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-866.png
Dyn mapa:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=flat&zoom=5&x=-2862&y=64&z=5783
PS: správa vesnice a rezidence by se skládala ze mně a z milan355298 (milan by měl i plná práva v rezidenci, kdybych byl nepřítomen).
Děkuji
S pozdravem
BrMaster
chtěl bych požádat o rezidenci o velikosti 100x100.
Hlavním využitím bude ochrana NPC vesnice, kterou opravil milan355298 a po domluvě s ním bych ji rád dal do velké rezidence.
Vesnice byla celkem dost zničená a skoro bez NPC.
Bude se zde dát volně obchodovat s vesničany (jako itemy :D), které se pokusíme rozmnožit, protože ve vesnici je pouze jeden (druhého jsme našli v jiné vesnici).
Zbytek bychom využili buď na rozšíření vesnice a její zvelebení, nebo na mé soukromé stavby (popř. stavby s milan355298).
Rezidence by lícovala s rezidencí milan355298, která je taktéž velká 100x100 a je nepřístupná (zatím je to prý dočasné) a na část vesnice, která by nebyla pod moji ochranou, by se dala/y rezidence o velikosti 30x30 (buď moje nebo milan355298).
Screen:
http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-866.png
Dyn mapa:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=flat&zoom=5&x=-2862&y=64&z=5783
PS: správa vesnice a rezidence by se skládala ze mně a z milan355298 (milan by měl i plná práva v rezidenci, kdybych byl nepřítomen).
Děkuji
S pozdravem
BrMaster