Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Gold for everybody!



El_Juan
26.08.2015, 16:02
Ahoj!
Měl bych jeden takový malilinkatý návrh, který by se mohl hráčům líbit. :) Jelikož jsou portály do Netheru na serveru zakázány, nelze tedy stavět farmy na Pigmany. Tudíž bych chtěl požádat o povolení na několik portálů ke stavbě Veřejné Gold farmy, která by byla součástí mého Veřejného projektu Tropical Island!. Hráči by zde mohli eXPit získávali by minimálně 75% věcí, které by z Pigmanů padly. (Zlato, meče, maso,....). Zbylých 25% věcí by bylo použito k výstavbě veřejného projektu Tropical Island.
Předem díky za odpověď! :)

Coshboyak
26.08.2015, 21:46
Farma na pigmany jde postavit i jinak než pomocí portálů. A pevně věřím, že portály budou brzy ,,fungovat" jako na 1.7 :)

Nic jméně pokud to celé chcete stavit z vlastních surovin jsem pro povolení. Jen pokud se portál zapálí nesmí do něho nyní nikdo vlézt a bojím se že i pigmani co se tam spawnou by ho vypnuli.

E: Uprav barvu toho názvu nejde to ani přečíst. :D

El_Juan
26.08.2015, 22:05
Taky doufám že budou fungovat, a je samozřejmostí že by se to stavělo na mé náklady :) Uvidím jak se vyjádří Palan,..

Troysl
27.08.2015, 09:12
Určitě to není špatný nápad, ale jak jsi sám napsal, musíme počkat na Palana :D

El_Juan
10.09.2015, 14:17
Již vyřešeno :) :lock:

Troysl
10.09.2015, 16:08
:lock:
Btw: Zapoměl jsi to zamknout :D

:lock: :bravo: