El_Juan
26.08.2015, 16:02
Ahoj!
Měl bych jeden takový malilinkatý návrh, který by se mohl hráčům líbit. :) Jelikož jsou portály do Netheru na serveru zakázány, nelze tedy stavět farmy na Pigmany. Tudíž bych chtěl požádat o povolení na několik portálů ke stavbě Veřejné Gold farmy, která by byla součástí mého Veřejného projektu Tropical Island!. Hráči by zde mohli eXPit získávali by minimálně 75% věcí, které by z Pigmanů padly. (Zlato, meče, maso,....). Zbylých 25% věcí by bylo použito k výstavbě veřejného projektu Tropical Island.
Předem díky za odpověď! :)
Měl bych jeden takový malilinkatý návrh, který by se mohl hráčům líbit. :) Jelikož jsou portály do Netheru na serveru zakázány, nelze tedy stavět farmy na Pigmany. Tudíž bych chtěl požádat o povolení na několik portálů ke stavbě Veřejné Gold farmy, která by byla součástí mého Veřejného projektu Tropical Island!. Hráči by zde mohli eXPit získávali by minimálně 75% věcí, které by z Pigmanů padly. (Zlato, meče, maso,....). Zbylých 25% věcí by bylo použito k výstavbě veřejného projektu Tropical Island.
Předem díky za odpověď! :)