PDA

Zobrazit v plné verzi : Residence.



tommy_1
26.01.2015, 15:18
Ahoj,

chtěl bych se zeptat jestli byste mi v udělali residenci 300x300 úplně až nahoru a Y20.

Zde je to místo: U stromu
http://minecraft.project-nemesis.cz:8123/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=3966&y=64&z=-210

A ještě by mě zajímala cena té residence,

nashledanou.

Troysl
27.01.2015, 16:59
Ahoj!
Povoleno, vyznač si to a napiš si ve hře MODovi o vytvoření.

Jinak cena vychází na 13 500 $$$
:lock: