tommy_1
26.01.2015, 15:18
Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli byste mi v udělali residenci 300x300 úplně až nahoru a Y20.
Zde je to místo: U stromu
http://minecraft.project-nemesis.cz:8123/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=3966&y=64&z=-210
A ještě by mě zajímala cena té residence,
nashledanou.
chtěl bych se zeptat jestli byste mi v udělali residenci 300x300 úplně až nahoru a Y20.
Zde je to místo: U stromu
http://minecraft.project-nemesis.cz:8123/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=3966&y=64&z=-210
A ještě by mě zajímala cena té residence,
nashledanou.