PDA

Zobrazit v plné verzi : Zvětšení Residence.



tommy_1
02.10.2014, 19:30
Dobrý den,

chtěl bych si zažádat o zvětšení residence 100x100 o cca 20-30bloků možná i víc.
Odkaz na dynmapu mi nešel.

Troysl
03.10.2014, 16:25
Odkaz na dynmapu mi nešel.
Tak aspoň udělej screen residence, v malování tam nějak vyznač část, o kterou to chceš rozšířit a poté to nahraj na http://nemesisup.cz//

tommy_1
05.10.2014, 17:19
tady je ten screen:

http://nemesisup.cz/files/public/rosireni.png

tommy_1
05.10.2014, 17:21
možní i míň na té levé straně

Troysl
06.10.2014, 12:23
tady je ten screen:

http://nemesisup.cz/files/public/rosireni.png

Já myslel, aby jsi šel na dyn. mapu a tam udělal screen residence a potom to tam domaloval...

tommy_1
06.10.2014, 13:50
a to jako nemůže bejt takle???

Troysl
06.10.2014, 16:40
Může, ale lepší je to přes tu dyn. mapu :D

tommy_1
06.10.2014, 17:00
zde je lepší možný horší screen :D

http://nemesisup.cz/files/public/residence-12.png

Palan
06.10.2014, 17:04
Schváleno, max. velikost je 140 * 140. Domluv se s moderátorem ve hře na vytvoření :lock: