Zobrazit v plné verzi : Zvětšení Residence.
Dobrý den,
chtěl bych si zažádat o zvětšení residence 100x100 o cca 20-30bloků možná i víc.
Odkaz na dynmapu mi nešel.
Odkaz na dynmapu mi nešel.
Tak aspoň udělej screen residence, v malování tam nějak vyznač část, o kterou to chceš rozšířit a poté to nahraj na http://nemesisup.cz//
tady je ten screen:
http://nemesisup.cz/files/public/rosireni.png
možní i míň na té levé straně
tady je ten screen:
http://nemesisup.cz/files/public/rosireni.png
Já myslel, aby jsi šel na dyn. mapu a tam udělal screen residence a potom to tam domaloval...
a to jako nemůže bejt takle???
Může, ale lepší je to přes tu dyn. mapu :D
zde je lepší možný horší screen :D
http://nemesisup.cz/files/public/residence-12.png
Schváleno, max. velikost je 140 * 140. Domluv se s moderátorem ve hře na vytvoření :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.