PDA

Zobrazit v plné verzi : Atlantis s.r.o. - Auto Farma na Drevo



buggy08
05.07.2014, 13:09
Ahoj, Palan alebo Hak

Chcel by som v mene celej firmy požiadať o povolenie na auto farmu na drevo.
Poslal nás na fórum Fcelka že nato treba mat povolenie a zabil nám nášho Winthera.

Bude mat do nej prístup cela firma Buggy08,Taurusdestructor,JapaQ,Saytam,Flann a Ixy.

Farma je na okraji celého sveta. Pozostáva z RS obvodov dalo to dosť zabrať asi 2h cele tie obvody.
Farma nerobí lagy. Ale musí tam byt Winther Boss. Ktorý je zavretý v špeciálnej klietke z ktorej nemôže ujsť. Nehrozí že by ušiel a ohrozoval iných hráčov.
Teraz cela stavba lieta ale cele sa to uzavrie do vzducholode.

Pridávam link na video ako sa to roby https://www.youtube.com/watch?v=wxMV7acSvF4
https://www.youtube.com/watch?v=jeHyzylVG6o
Odkaz na mapu: X= -5031
Y=221
Z=5547
Ďakujem za odpoveď (Povolene) 
Vaša firma.

buggy08
12.07.2014, 00:34
Ahoj,
len sa chcem ujistit ze ste na toto nezabudli chcel by som zacat s vystavbou vzducholode

Palan
12.07.2014, 08:52
Jde o to, že spawn withera by neměl v normálním světě a normálním netheru vůbec jít (když ho totiž hráč není schopen zabít a uletí, tak může pěkně poškodit mapu). Takže pokud jde spawout, tak je to chyba.

buggy08
12.07.2014, 10:59
Ale ten winther nemá ako ujsť. Je tam špeciálna klietka a mechanizmus z ktorej neutečie. Po prvý raz keď sme ho tam spawnli strieľal do steny a nemohol ujsť nehrozí žiadna panika.
Tu je link na video ako postaviť tu klietku https://www.youtube.com/watch?v=wxMV7acSvF4
Z toho dreva by naša firma dotovala aj nejaké projekty na servery keby trebalo.

FcelkaMaia
18.08.2014, 19:03
Bylo rozhodnuto, že wither boss nepůjde spawnovat v normálním světě z důvodu bezpečnosti.
:lock: