buggy08
05.07.2014, 13:09
Ahoj, Palan alebo Hak
Chcel by som v mene celej firmy požiadať o povolenie na auto farmu na drevo.
Poslal nás na fórum Fcelka že nato treba mat povolenie a zabil nám nášho Winthera.
Bude mat do nej prístup cela firma Buggy08,Taurusdestructor,JapaQ,Saytam,Flann a Ixy.
Farma je na okraji celého sveta. Pozostáva z RS obvodov dalo to dosť zabrať asi 2h cele tie obvody.
Farma nerobí lagy. Ale musí tam byt Winther Boss. Ktorý je zavretý v špeciálnej klietke z ktorej nemôže ujsť. Nehrozí že by ušiel a ohrozoval iných hráčov.
Teraz cela stavba lieta ale cele sa to uzavrie do vzducholode.
Pridávam link na video ako sa to roby https://www.youtube.com/watch?v=wxMV7acSvF4
https://www.youtube.com/watch?v=jeHyzylVG6o
Odkaz na mapu: X= -5031
Y=221
Z=5547
Ďakujem za odpoveď (Povolene)
Vaša firma.
Chcel by som v mene celej firmy požiadať o povolenie na auto farmu na drevo.
Poslal nás na fórum Fcelka že nato treba mat povolenie a zabil nám nášho Winthera.
Bude mat do nej prístup cela firma Buggy08,Taurusdestructor,JapaQ,Saytam,Flann a Ixy.
Farma je na okraji celého sveta. Pozostáva z RS obvodov dalo to dosť zabrať asi 2h cele tie obvody.
Farma nerobí lagy. Ale musí tam byt Winther Boss. Ktorý je zavretý v špeciálnej klietke z ktorej nemôže ujsť. Nehrozí že by ušiel a ohrozoval iných hráčov.
Teraz cela stavba lieta ale cele sa to uzavrie do vzducholode.
Pridávam link na video ako sa to roby https://www.youtube.com/watch?v=wxMV7acSvF4
https://www.youtube.com/watch?v=jeHyzylVG6o
Odkaz na mapu: X= -5031
Y=221
Z=5547
Ďakujem za odpoveď (Povolene)
Vaša firma.