PDA

Zobrazit v plné verzi : Zvýšenie počtu ľudí na servery



buggy08
12.06.2014, 21:11
Dobrý deň AT:
Mam nápad ako zvýšiť počet ľudí na servery. Ja to vysvetlím to v týchto vetách. Môj plán je úplne prostý. A to urobiť frakciovy svet na servery s názvom čulak. Urobiť nove dve mesačné súťaže. A to s názvom iba môj príklad: Kráľ bojovníkov a Kráľ klanov.

Kráľ bojovníkov:

V kráľ bojovníkov by šlo o to ,že za mesiac by bola veľká súťaž každú sobotu o bojovníka všetkých bojovníkov. Zobrali by sa všetci hráči ktorý by sa prihlásili do súťaže o Kráľa bojovníkov a každú sobotu by bola kvalifikácia do finále. Brali by sa len 3 súťažiaci a potom poslednú sobotu v mesiaci by bolo finale o kráľa bojovníkov. Dostal by odmenu atd.. A potom gold vip na mesiac ako to je aj u kráľa eventov. A ostatní kvalifikovaní by dostali iba dia atd..

Kráľ klanov:

Išlo by o súťaž klanov v ktorej by sa jednotlivé klany zabíjali o prvé miesto. Prvý klan ktorý porazí ostatne klany získa skvele odmeny. Predstavujem si to ako veľkú arénu kde by sa stretli všetky klany naraz alebo po jednom. Mohla by sa využiť aréna WSG. Súťaž ktorá by bola raz do mesiaca.

Frakciovy svet:

Frakciovy svet by bol ako ostatne svety len by tam boli bossovia neboli by tam resky používali by sa iba claimy. Boli by tam nejaké umelo vytvorene pevnosti od AT s bossom a jeho poklady. Mohli by sa ešte spraviť nejaké dva príbehové klany a ich mesta. Napr. klan-Goa'uldi-mesto-neviem. Goa'uldi vodca Ba'al sidlo v hlavnom meste. Klan-Tau'ri-mesto-Colorado springs. Colorado springs mesto postavene na hore aj v hore. Vodca Tau'ri Gen. George Hammond toto meno som si vybral na uctu Don S. Davis dobre herca z SG-C.

PS: Tieto názvy môžete zmeniť ale bol by som veľmi rad keby ste ich tam dali. Frakciovy server by Nemesisu vrátil slávu a lesk tohto serveru.

Váš verní hráč: buggy08

Palan
13.06.2014, 00:10
Franční pvp server s hvězdnými branami jsme spouštěli ca před rokem. Rozesílal se i e-mail všem registrovaným hráčům a dopadlo to tak, že 95% času na serveru bylo 0 lidí. Proto byl zrušen. Na survivalu je ale opravdu nízký počet hráčů, již chystáme akce k jejich nalákání...

buggy08
13.06.2014, 09:28
Palan ja som nemyslel mód StarGate. Mne šlo iba o to aby sa tu spravili frakcie a nejaký príbeh k tomu. To by prilákalo hráčov.

Ewolet
13.06.2014, 11:49
Jaké akce přesněji chystáte?

Palan
13.06.2014, 20:47
To je momentálně přísně tajné!

clean
13.06.2014, 20:59
Aby to nebylo úplně tajné, tak screen z připravované arény :) http://nemesisup.cz/files/731/2014-06-13_20.53.42.png
Jinak děkujeme za nápad určitě se domluvíme a nějakého krále arény nebo podobné můžeme vyhlásit.

Flann
18.06.2014, 20:28
Já vím co to je ! je to SkyWars :DDD

noriamcraft
21.06.2014, 19:05
Zdravím, ak by sa vám podarilo znovu nalákať aspon 20 ludí nepretržite online (cez noc nie) -> tak ako to bolo keď som tu na tento server dorazil (po pár mesiacoch bolo max 4) pocítajte somnou, tiež mám nápady ktoré by sa mohli využiť efektívne.

Ewolet
24.06.2014, 10:46
Nori , ale ty by ses mohl na tom serveru objevit i bez toho počtu lidí,když tam máš to své město po kterém si tak toužil. Třeba jen občas.

Palan
24.06.2014, 11:04
Uvidíme, co bude v našich silách.Snem majitele ani adminů není mít server s 10 lidmi online... :P

noriamcraft
24.06.2014, 12:21
Práve to nebude možné som na 5 dní vo švajčiarsku potom ak čas dovolí prídem :)

Ewolet
24.06.2014, 13:17
spusta lidem se po tobě stýská :D