buggy08
12.06.2014, 21:11
Dobrý deň AT:
Mam nápad ako zvýšiť počet ľudí na servery. Ja to vysvetlím to v týchto vetách. Môj plán je úplne prostý. A to urobiť frakciovy svet na servery s názvom čulak. Urobiť nove dve mesačné súťaže. A to s názvom iba môj príklad: Kráľ bojovníkov a Kráľ klanov.
Kráľ bojovníkov:
V kráľ bojovníkov by šlo o to ,že za mesiac by bola veľká súťaž každú sobotu o bojovníka všetkých bojovníkov. Zobrali by sa všetci hráči ktorý by sa prihlásili do súťaže o Kráľa bojovníkov a každú sobotu by bola kvalifikácia do finále. Brali by sa len 3 súťažiaci a potom poslednú sobotu v mesiaci by bolo finale o kráľa bojovníkov. Dostal by odmenu atd.. A potom gold vip na mesiac ako to je aj u kráľa eventov. A ostatní kvalifikovaní by dostali iba dia atd..
Kráľ klanov:
Išlo by o súťaž klanov v ktorej by sa jednotlivé klany zabíjali o prvé miesto. Prvý klan ktorý porazí ostatne klany získa skvele odmeny. Predstavujem si to ako veľkú arénu kde by sa stretli všetky klany naraz alebo po jednom. Mohla by sa využiť aréna WSG. Súťaž ktorá by bola raz do mesiaca.
Frakciovy svet:
Frakciovy svet by bol ako ostatne svety len by tam boli bossovia neboli by tam resky používali by sa iba claimy. Boli by tam nejaké umelo vytvorene pevnosti od AT s bossom a jeho poklady. Mohli by sa ešte spraviť nejaké dva príbehové klany a ich mesta. Napr. klan-Goa'uldi-mesto-neviem. Goa'uldi vodca Ba'al sidlo v hlavnom meste. Klan-Tau'ri-mesto-Colorado springs. Colorado springs mesto postavene na hore aj v hore. Vodca Tau'ri Gen. George Hammond toto meno som si vybral na uctu Don S. Davis dobre herca z SG-C.
PS: Tieto názvy môžete zmeniť ale bol by som veľmi rad keby ste ich tam dali. Frakciovy server by Nemesisu vrátil slávu a lesk tohto serveru.
Váš verní hráč: buggy08
Mam nápad ako zvýšiť počet ľudí na servery. Ja to vysvetlím to v týchto vetách. Môj plán je úplne prostý. A to urobiť frakciovy svet na servery s názvom čulak. Urobiť nove dve mesačné súťaže. A to s názvom iba môj príklad: Kráľ bojovníkov a Kráľ klanov.
Kráľ bojovníkov:
V kráľ bojovníkov by šlo o to ,že za mesiac by bola veľká súťaž každú sobotu o bojovníka všetkých bojovníkov. Zobrali by sa všetci hráči ktorý by sa prihlásili do súťaže o Kráľa bojovníkov a každú sobotu by bola kvalifikácia do finále. Brali by sa len 3 súťažiaci a potom poslednú sobotu v mesiaci by bolo finale o kráľa bojovníkov. Dostal by odmenu atd.. A potom gold vip na mesiac ako to je aj u kráľa eventov. A ostatní kvalifikovaní by dostali iba dia atd..
Kráľ klanov:
Išlo by o súťaž klanov v ktorej by sa jednotlivé klany zabíjali o prvé miesto. Prvý klan ktorý porazí ostatne klany získa skvele odmeny. Predstavujem si to ako veľkú arénu kde by sa stretli všetky klany naraz alebo po jednom. Mohla by sa využiť aréna WSG. Súťaž ktorá by bola raz do mesiaca.
Frakciovy svet:
Frakciovy svet by bol ako ostatne svety len by tam boli bossovia neboli by tam resky používali by sa iba claimy. Boli by tam nejaké umelo vytvorene pevnosti od AT s bossom a jeho poklady. Mohli by sa ešte spraviť nejaké dva príbehové klany a ich mesta. Napr. klan-Goa'uldi-mesto-neviem. Goa'uldi vodca Ba'al sidlo v hlavnom meste. Klan-Tau'ri-mesto-Colorado springs. Colorado springs mesto postavene na hore aj v hore. Vodca Tau'ri Gen. George Hammond toto meno som si vybral na uctu Don S. Davis dobre herca z SG-C.
PS: Tieto názvy môžete zmeniť ale bol by som veľmi rad keby ste ich tam dali. Frakciovy server by Nemesisu vrátil slávu a lesk tohto serveru.
Váš verní hráč: buggy08