JapaQ
01.02.2014, 22:12
Dobrý den. Jdu vás požádat o rezidenci 200x200. Chtěl bych tam postavit Minas tirith (pro ty co nevědí, je to hrál a město z Pána prstenů). Máte tu i screen.
Bohužel se mi nepovedlo udělat screen místa na dynmapě, kde bych to chtěl postavit, proto aspoň souřadnice:4143,65,4779 (jsou to hory), celé území bych použil.
Děkuji za přečtení.JapaQ
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=4128.691314405606&y=64&z=4752.35949541214
Bohužel se mi nepovedlo udělat screen místa na dynmapě, kde bych to chtěl postavit, proto aspoň souřadnice:4143,65,4779 (jsou to hory), celé území bych použil.
Děkuji za přečtení.JapaQ
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=4128.691314405606&y=64&z=4752.35949541214