Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Rezka



JapaQ
01.02.2014, 22:12
Dobrý den. Jdu vás požádat o rezidenci 200x200. Chtěl bych tam postavit Minas tirith (pro ty co nevědí, je to hrál a město z Pána prstenů). Máte tu i screen.
Bohužel se mi nepovedlo udělat screen místa na dynmapě, kde bych to chtěl postavit, proto aspoň souřadnice:4143,65,4779 (jsou to hory), celé území bych použil.
Děkuji za přečtení.JapaQ
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=4128.691314405606&y=64&z=4752.35949541214

JapaQ
02.02.2014, 09:09
Jo a ještě něco. Mluvil jsem s Palanem a on mi říkal, že už tu jeden je. Tak mi řekl, jestli nechci pokračovat, na tom co už je. Kdyby to tedy šlo, tak já to beru.JapaQ

Palan
02.02.2014, 12:03
Takže - dohodni se DNES po eventu s Krakonem. Bude ve hře. Přenechal by ti za cenu residence toto : http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=1798.9512470912284&y=64&z=1871.429692162849