PDA

Zobrazit v plné verzi : Žádost o vypnutí dmg v resce; Hotel - Tomi97



Tomi97
20.12.2013, 14:55
Zdravím vás,
Stavím na serveru hotel, ale z důvodu jeho výšky skoro při každém pádu zemřu a to mě velice zdržuje. Proto vás prosím, abyste mi v rezidenci vypnuli damage.

Zamýšlený vzhled:
http://nemesisup.cz/files/public/hotel_minecraft_2-4.png
http://nemesisup.cz/files/public/aquatica_hotel_minecraft_by_nyl000-d3iu8dm.png
Současný vzhled:
http://nemesisup.cz/files/public/2013-12-20_14.42.28.png
Předem vám děkuji za kladné vyřízení Tomi97

Palan
20.12.2013, 15:13
Teď jsem to byl otestovat kompletně bez brnění a po pádu mi stále zbývají asi 4 srdíčka. Takže si stačí dávat lepší pozor, nicméně projednáme možnost vypnutí DMG po dobu výstavby...

Tomi97
20.12.2013, 15:17
Děkuji.
Ps.: Tohle ještě není konečná výška ještě to bude o několik asi 10 bloků vyšší a pokud jsou dole monstra je to smrtelné

Palan
22.12.2013, 16:29
Povoleno (jelikož jde o VEŘEJNOU stavbu) dočasně po dobu výstavby:lock: