Tomi97
20.12.2013, 14:55
Zdravím vás,
Stavím na serveru hotel, ale z důvodu jeho výšky skoro při každém pádu zemřu a to mě velice zdržuje. Proto vás prosím, abyste mi v rezidenci vypnuli damage.
Zamýšlený vzhled:
http://nemesisup.cz/files/public/hotel_minecraft_2-4.png
http://nemesisup.cz/files/public/aquatica_hotel_minecraft_by_nyl000-d3iu8dm.png
Současný vzhled:
http://nemesisup.cz/files/public/2013-12-20_14.42.28.png
Předem vám děkuji za kladné vyřízení Tomi97
Stavím na serveru hotel, ale z důvodu jeho výšky skoro při každém pádu zemřu a to mě velice zdržuje. Proto vás prosím, abyste mi v rezidenci vypnuli damage.
Zamýšlený vzhled:
http://nemesisup.cz/files/public/hotel_minecraft_2-4.png
http://nemesisup.cz/files/public/aquatica_hotel_minecraft_by_nyl000-d3iu8dm.png
Současný vzhled:
http://nemesisup.cz/files/public/2013-12-20_14.42.28.png
Předem vám děkuji za kladné vyřízení Tomi97